M jak miłość, odcinek 1556: Ula straci wszystko! Przez jej głupi błąd Bartek też zostanie z niczym

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1556: Ula straci wszystko! Przez jej głupi błąd Bartek też zostanie z niczym

M jak miłość, odcinek 1556: Ula straci wszystko! Przez jej głupi błąd Bartek też zostanie z niczym

2020-12-21 16:07

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) przerwie milczenie i przyzna się do tego, co wydarzyło się w Australii. Nie wróciła do Polski bez powodu i niestety również nie z tęsknoty do Bartka (Arkadiusz Smoleński). Za granicą narobiła strasznych głupot, które dotąd ukrywa. To Sonia (Barbara Wypych) nakłoni ją do powiedzenia całej prawdy mężowi spróbowanie obudowania patowej sytuacji. W 1556 odcinku "M jak miłość" Bartek nie uwierzy w to, co słyszy.

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek, 4.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1556 odcinku "M jak miłość" Sonia przyjdzie do Uli i zauważy, że Lisiecka nie wytrzymuje już tłamsząc w sobie emocje. Wszyscy myślą, że pojechała do Australii odrabiać dług, który narobiła jeszcze w Polsce, ale prawda okaże się zupełnie inna. Ula będzie miała okrutne wyrzuty sumienia z powodu tego, co zrobiła przebywając za granicą. Nie bez powodu Bartek wyczuwa, że żona coś przed nim ukrywa i czekają ich spore kłopoty. W końcu Ula w 1556 odcinku "M jak miłość" wyzna Soni prawdę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Paweł nie daruje Piotrkowi kolejnej zniewagi! Zawiedzie w ważnym dla matki dniu

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

W 1556 odcinku "M jak miłość" Sonia doradzi Uli, że czym szybciej poinformuje Barta o kłopotach, tym lepiej. Lisiecka powie więc mężowi, że wpakowała ich w kolosalne długi, ponieważ nie dość, że nic nie odrobiła w Australii, to pogorszyła całą sytuację finansową. Wyjdzie na to, że żeby jakkolwiek się ratować, muszą sprzedać siedlisko i warsztat Bartka. W 1556 odcinku "M jak miłość" trudno będzie uwierzyć, że dziewczyna była aż tak lekkomyślna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1552: Mateusz i Lilka będą mieli wypadek! Z auta nie będzie co zbierać i młody Mostowiak naje się wstydu

W 1556 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Lisieccy zostali z niczym. Mają długi, niejasną sytuację między sobą i do tego jeszcze praktycznie żadnego wsparcia. Może się okazać, że to będzie początek końca ich małżeństwa. Trudno bowiem o "lepszy" pretekst do rozwodu niż strata majątku przez jednego z partnerów. Czy Uli uda się jakoś naprawić swoje błędy? Dowiemy się już niebawem z kolejnych odcinków "M jak miłość". 

Najnowsze