M jak miłość, odcinek 1556: Ewka weźmie ślub dla pieniędzy. Przyjaciółka Lilki ustawi się tak do końca życia!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1556: Ewka weźmie ślub dla pieniędzy. Przyjaciółka Lilki puści męża w skarpetkach

M jak miłość, odcinek 1556: Ewka weźmie ślub dla pieniędzy. Przyjaciółka Lilki ustawi się tak do końca życia!

2021-01-11 13:28

W 1556 odcinku "M jak miłość" Ewka (Jowita Chwałek) będzie chciała wyjść za mąż za bogatego faceta, żeby nie pracować dłużej jako kelnerka w "Bistro za rogiem"! 19-letnia przyjaciółka i współlokatorka Lilki (Monika Mielnicka) jest córką bardzo majętnych ludzi z Grabiny, więc przywykła do życia na wyższym poziomie. Nie dostała się jednak na studia, więc rodzice odcięli Ewkę od pieniędzy. Sprytna nastolatka w 1556 odcinku "M jak miłość" wpadnie na szalony pomysł jak ustawić się do końca życia. Wymyśli ślub z milionerem! Na kogo padnie wybór Ewki?

"M jak miłość" odcinek 1556 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Ewki z "M jak miłość" z wielkimi pieniędzmi w tle to plan na życie nastolatki z Grabiny, która wyrwała się ze wsi do miasta, żeby odciąć się od rodziców. Ale nie od ich majątku, bo dzięki temu co dostawała mogła imprezować na całego z przyjaciółmi i nie musiała martwić się o przyszłość. Praca w "Bistro za rogiem", wspólne mieszkanie z Lilką i Alą (Alicja Ostolska) na zapleczu bistro nauczyło Ewkę pokory, ale nie na tyle, by w 1556 odcinku "M jak miłość" poważnie i odpowiedzialnie podeszła do życia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Nastolatki będą w 1556 odcinku "M jak miłość" wracały na weekend do rodzinnej Grabiny, korzystając z podwózki Jacka Kotowskiego (Tomasz Sobczak), prawdziwego ojca Lilki, kiedy poruszą temat planów na przyszłość. Oczywiście Jacek nie powie Lilce prawdy o sobie, ale będzie wypytywał dziewczyny o pracę w "Bistro za rogiem", studia i to, co chcą dalej robić. Najbardziej wyrywna do zwierzeń będzie Ewka, która w 1556 odcinku "M jak miłość" bez ogródek przyzna, że chce wziąć ślub dla pieniędzy. - Ja w ogóle nie będę pracować. Wyjdę bogato za mąż i będę ustawiona do końca życia!

Ala w 1556 odcinku "M jak miłość" sprowadzi przyjaciółkę na ziemię. - Albo do rozwodu! Mimo to Ewka nadal będzie przekonana co do tego, że małżeństwo z rozsądku, z majętnym mężczyzną, nawet starszym to jak wygrana losu na loterii. - Oszalałaś, jak będzie chciał mnie rzucić, to go puszczę w skarpetkach!- Ja to bym chciała jeszcze pojeździć po świecie. Ponoć podróże kształcą... - zwierzy się Ala.- Ale też kosztują! - zauważy Ewka, żeby trochę się na niej odegrać. - Eee żaden problem! Pożyczyłabym od twojego męża! - doda Ala.

M jak miłość, odcinek 1556 ZWASTUN. Ula zniszczy najpiękniejszą chwilę w życiu Soni. Przyzna się Bartkowi co zrobiła

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

Tylko Lilka w 1556 odcinku "M jak miłość" będzie siedziała cicho w samochodzie Jacka. Śmiejąc się pod nosem z planów szalonych przyjaciółek. Ona od czasu ślub z Mateuszem (Krystian Domagała) wydoroślała i poważnie podchodzi do przyszłości. Kiedy Jacek zapyta córkę o to, co chce kiedyś robić, zażartuje, że wyleczy Ewkę i Alę kiedy zupełnie stracą rozum. Wspomni o studiach na wydziale psychologii. Właśnie wtedy w 1556 odcinku "M jak miłość" Kotowski postanowi oddać jej część swojego majątku - Lilka i Mateusz szybko się wzbogacą!

M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek)
M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek), Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1556. Ala (Alicja Ostolska), Ewka (Jowita Chwałek), Jacek (Tomasz Sobczak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze