M jak miłość, odcinek 1555: Nowy wróg Kamila. Perfidna prawniczka z kancelarii Budzyńskiego zniszczy mu karierę

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1555: Nowy wróg Kamila. Perfidna prawniczka z kancelarii Budzyńskiego zniszczy mu karierę

M jak miłość, odcinek 1555: Nowy wróg Kamila. Perfidna prawniczka z kancelarii Budzyńskiego zniszczy mu karierę

2020-12-23 16:50

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) ze względu na Polę (Hanna Nowosielska), postanowi zmienić swoje życie. Dotąd narcyz i intrygant, a teraz podejmie decyzję o poważnym podejściu do córki. Nie będzie miał wyjścia, bo matka dziewczynki się jej wyprze, a Gryc zostanie z problemami sam. Zmiany zacznie od pracy, gdzie przejdzie poważną rozmowę z Andrzejem (Krystian Budzyński), Wernerem (Jacek Kopczyński) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). W 1555 odcinku "M jak miłość" nie przewidzi, że jednym układem zawodowym nabawi się ostrego wroga.

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil postanowi uporządkować swoje życie. Odkąd pojawiła się w nim Pola, przestał myśleć tylko o sobie. Romanse z Magdą (Anna Mucha) też sobie odpuścił widząc, że ona i tak nie zostawi dla niego Andrzeja. Dlatego też zaczął poświęcać coraz więcej czasu córce, która niebywale tego potrzebuje po tym, jak wyrodna matka zostawiła ją samą. W 1555 odcinku "M jak miłość" Gryc zbierze się na odwagę i pójdzie na poważną rozmowę do kancelarii. Będzie miał zamiar renegocjować warunki swojego uczestnictwa w kancelarii. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamil spróbuje przekonać Andrzeja, Wernera i Piotrka, że zasłużył na stałą umowę pracy dla kancelarii. 

- Jak widać… wiele się u mnie zmieniło, więc muszę się… ustatkować. Zatrudnić na stałe... A jak już podpisywać taki cyrograf, to tylko z najlepszą kancelarią w Warszawie! Pytanie, co wy na to? - zapyta Gryc.

- Ja mogę oddać głos już teraz… Jestem na tak! - Zduński jako pierwszy poprze kolegę.

W 1555 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie będzie zdawał sobie sprawy, że właśnie wydał wyrok na Kamila u chytrej Kamili (Anna Gorajska). 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

W 1555 odcinku "M jak miłość" Kamila wpadnie w szał, kiedy dowie się, że Gryc dostał etat w kancelarii. Najpierw zaatakuje Zduńskiego.

- Werner mi powiedział, że zaproponowaliście Kamilowi etat... To ja odwalam całą czarną robotę, a śmietankę spija Kamil?! I to jest twoim zdaniem fair?! - wścieknie się Jabłońska.

- Nigdy nie było mowy o stałej współpracy z tobą… Przecież jesteś zatrudniona w innej kancelarii! - zacznie tłumaczyć Zduński.

- Już nie! Ja tego tak nie zostawię!… - Kamila rzuci otwartą groźbę pod adresem Gryca.

Znając Kamilę, nie ma co liczyć, że słowa wypowiedziane w 1555 odcinku "M jak miłość" rzuci na wiatr. Kamil może zacząć się obawiać o swoją karierę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze