M jak miłość, odcinek 1555: Franka pobita na ulicy. Paweł już nigdy nie zobaczy dziewczyny?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1555: Franka pobita na ulicy. Paweł już nigdy nie zobaczy dziewczyny?

M jak miłość, odcinek 1555: Franka pobita na ulicy. Paweł już nigdy nie zobaczy dziewczyny?

2020-12-28 21:56

W 1555 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) przeżyje koszmar! Odkąd zaczął spotykać się z Franką (Dominika Kachlik), na każdym kroku spotykają go kłopoty. Prawdziwy dramat rozegra się, kiedy zazdrosny i psychopatyczny narzeczony dziewczyny z przeszłości, zjawi się w rowerowni Zduńskiego i zacznie mu jawnie grozić! Nie rzuci słów na wiatr, bo chwilę później w 1555 odcinku "M jak miłość" bandyta Krzysztof (Michał Chruściel) napadnie na Frankę i zacznie ją szarpać na ulicy! Na siłę wsadzi ją do auta i wywiezie za miasto. Paweł już jej nie zobaczy?

"M jak miłość" odcinek 1555 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1555 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie w szoku, kiedy zobaczy bandytę Krzyśka w drzwiach rowerowni. Cwany Krzysztof dowiedział się, że jego była narzeczona obecnie spotyka się właśnie ze Zduńskim i nie ma zamiaru mu odpuszczać. Zacznie udawać, że wpadł na normalną rozmowę, ale szybko okaże się, że to tylko przykrywka. Zacznie jawnie grozić Pawłowi!

- Jak interes? - zacznie zagadywać podejrzany typ

- Nie narzekam - odpowie krótko Zduński

- Bo różnie to bywa, nie? Parę kiepskich opinii w necie i wszystko szlag może trafić - bezczelnie zasugeruje kłopoty w 1555 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Sonia w sukni ślubnej Uli wypowie słowa, których pożałuje! Ślub z Jankiem ze strasznym finałem

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

W 1555 odcinku "M jak miłość" Paweł nie przejmie się zbytnio problematycznym Krzysztofem i popełni największy błąd. Niedługo po wyjściu od Zduńskiego, Krzysztof zaatakuje Frankę na ulicy! Dziewczyna będzie myślała, że za jej plecami stoi Paweł.

- Spóźniłeś się - powie niby do Zduńskiego

- Przepraszam kotku, chociaż ty też nawaliłaś, nie pojawiłaś się na własnym ślubie! - wykrzyczy France prosto w twarz Krzysztof

- Krzysiek? Zostaw mnie! - zacznie się szarpać Franka

W 1555 odcinku "M jak miłość" między dwójką byłych kochanków dojdzie do szarpaniny. Krzysztof nie zważy na nic i zacznie dosłownie popychać i szamotać dziewczyną, jakby była jego własnością! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1554: Jakub przez Marcina wplącze się w romans z Olą. To jeszcze dziecko! - ZWIASTUN

W 1555 odcinku "M jak miłość" Krzysztof siłą wsadzi Frankę do swojego samochodu.

- Zwariowałeś Krzysiek? Ja nie chcę z tobą być, nie rozumiesz? Jak można być tak głupim żeby tego nie pojąć??? - wykrzyczy Franka jadąc samochodem

- I co, myślisz, że tak po prostu sobie odpuszczę? - zapyta z cwaniackim uśmiechem bandyta.

W 1555 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie odchodził od zmysłów, bo Franka nie pojawi się na umówionym spotkaniu. W końcu jednak przyjdzie do Zduńskiego cała roztrzęsiona i zapłakana. Wpadnie w jego objęcia i nie zdradzi co zrobił jej psychopatyczny Krzysztof.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze