M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci i zobaczy Sonię z Rafałem w intymnej sytuacji

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci i zobaczy Sonię z Rafałem w intymnej sytuacji

M jak miłość, odcinek 1553: Janek wróci i zobaczy Sonię z Rafałem w intymnej sytuacji - ZWIASTUN

2020-12-22 20:54

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" w 1553 odcinku odnajdzie się cały i zdrowy! Po pełnych napięcia chwilach, w których ani Sonia (Barbara Wypych) ani Rafał (Jakub Kucner) nie będą wiedzieli co się stało z Jankiem, jak gdyby nigdy nic Morawski wróci do leśniczówki w Grabinie. Tuż po tym jak przekroczy próg domu zobaczy jak Sonię i Rafała w dwuznacznej sytuacji. Przyjaciel będzie czule dotykał jego narzeczoną. Janek aż zblednie kiedy w 1553 odcinku "M jak miłość" przyłapie ukochaną z ich współlokatorem. Zwłaszcza, że Rafał będzie miał winę wypisaną na twarzy!

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek, 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Janek przeżyje, a jego powrót z tajnej akcji nastąp w 1553 odcinku "M jak miłość" w bardzo nieoczekiwany sposób. Gdy Sonia zacznie podejrzewać, że jej ukochany zginął tak jak świadek koronny, którego ochraniał po Grabinie rozejdzie się straszna wieść o Morawskim. Nawet Ula (Iga Krefft), która wróci z Australii do siedliska dowie się przypadkiem, ze jej były narzeczony być może nie żyje. Wszyscy, z Sonią na czele, będą odchodzić od zmysłów ze strachu o Janka. W trudnych chwilach wsparciem dla policjantki w 1553 odcinku "M jak miłość" będzie Rafał, który trochę za bardzo wczuje się w pocieszyciela ukochanej przyjaciela.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

Aż nagle w 1553 odcinku "M jak miłość" Janek odnajdzie się! Wróci do leśniczówki jak gdyby nic się nie stało. I zobaczy śpiącą Sonię, a obok niej Rafała, który będzie czule się nią opiekował. Morawskiego aż zmrozi na ten widok i pośle Stadnickiemu ostre spojrzenie. Zabroni mu jednak budzić Sonię. Najpierw będzie chciał z nim porozmawiać w cztery oczy. Rafał od razu przystąpi do własnego śledztwa, żeby ustalić co się działo z Jankiem kiedy zaginął podczas akcji policji.

- Człowieku, co się stało?! Dlaczego nie dawałeś znać? Przecież Sońka odchodzi od zmysłów! Wszyscy myśleliśmy, że ty... Co się stało?

M jak miłość, odcinek 1553 ZWIASTUN. Janek z wyrokiem śmierci! Sonia nie zniesie straty ukochanego. Ula wróci z mroczną tajemnicą

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

Janek po powrocie i po tym co zobaczy w 1553 odcinku "M jak miłość" z trudem dobierze słowa. - Wszystko poszło nie tak...Miałem ochraniać tego człowieka, a teraz nie żyje...

Rafał w 1553 odcinku "M jak miłość" pocieszy przyjaciela, że najważniejsze, że on przeżył. Ale Morawski nie wybaczy sobie, że przez niego zginął świadek koronny, który powierzył mu swoje życie! Janek po powrocie nie zorientuje się, że śledzi go groźny bandyta Max Gadowski (Jarosław Rabenda), który wyda na niego wyrok śmierci!

M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1553. Janek (Tomas Kollarik), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze