M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

2020-12-09 14:01

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" nie zginie podczas akcji policji związanej z ochroną świadka koronnego! Tajemnicze zaginięcie Janka będzie zwiastowało tragedię, ale już w 1553 odcinku "M jak miłość" narzeczony Soni (Barbara Wypych) wróci do cały i zdrowy. Nie wszystko jednak będzie tak jak dawniej, bo z Jankiem stanie się coś przerażającego! Trauma związana z zabójstwem informatora w 1553 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Morawski zamieni się we wrak człowieka. Tylko Rafała (Jakub Kucner) wtajemniczy w to, co naprawdę się wydarzyło. A to jeszcze nie koniec!

"M jak miłość" odcinek 1553 - wtorek 22.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Co się stanie z Jankiem w "M jak miłość"? Nagłe zaginięcie Janka podczas akcji policji chroniącej informatora Morawskiego, ważnego świadka koronnego, będzie miało ciąg dalszy. Niestety przez długi czas Janek będzie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, znajdzie się na celowniku bandytów, którzy najpierw zabiją człowieka, którego on ochraniał.

Niepewność i strach o życie ukochanego w 1553 odcinku "M jak miłość" doprowadzą Sonię na skraj załamania psychicznego. Zwłaszcza, że od Rafała (Jakub Kucner) dowie się, że przestępcy zastrzelili świadka Janka, a jego ciało wrzucili do portu w Gdyni. Dla zrozpaczonej policjantki stanie się jasne, że Morawski może też zostać zabity, a nawet już nie żyje!

Nie przegap: M jak miłość. Tragedia przed ślubem Janka i Soni. Straszna przepowiednia wróżki się spełni? WIDEO

W 1553 odcinku "M jak miłość" Soni nie opuści straszne przeczucie, że Janek zginął, że na zawsze straciła ukochanego. Zupełnie nieświadoma tego co dzieje się z jej narzeczonym będzie wypłakiwać się nie tylko Rafałowi, ale także byłemu komendantowi Staszkowi (Sławomir Holland). Dawny szef pocieszy Sonię, że zaginięcie Janka wcale nie oznacza, ze zginął. Niestety w 1553 odcinku "M jak miłość" losem Morawskiego zacznie interesować kryminalista Max Gadowski, który będzie miał z nim rachunki do wyrównania. Także Sonia znajdzie się w niebezpieczeństwie!

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości

I nagle stanie się cud, bo w 1553 odcinku "M jak miłość" Janek odnajdzie się! Wróci do leśniczówki w Grabinie cały i zdrowy, choć zmagający się z traumatycznym przeżyciami. Sonia od razu zauważy, że ukochany nie jest taki jak dawniej, że coś przed nią ukrywa. Faktycznie, Janek będzie wrakiem człowieka, po tym co go spotkało podczas tajnej akcji policji. Tylko Rafałowi zwierzy się z tego, że śmierć świadka koronnego to dopiero początek problemów, bo zabójcy będą chcieli dopaść także jego.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1553: Natalka świadkiem ślubu Franka i Justyny! Da mu rozwód i będzie musiała na to patrzeć

Ślub Soni i Janka w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania. Tragedia jaka spotka zakochanych policjantów może na zawsze zniszczyć ich plany na przyszłość!

M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik) w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze