M jak miłość, odcinek 1552: Janek nie przeżyje? Matka Janka nie uwierzy kiedy Rafał powie jej o zabójstwie - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Janek nie przeżyje? Matka Janka nie uwierzy kiedy Rafał powie jej o zabójstwie - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1552: Janek nie przeżyje? Matka Janka nie uwierzy kiedy Rafał powie jej o zabójstwie - ZWIASTUN

2020-12-16 11:24

Śmierć Janka (Tomas Kollarik) w "M jak miłość" to tak bolesny cios, że jego matka Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) na pewno go nie udźwignie. A jednak w 1552 odcinku "M jak miłość" kobieta przyjedzie na komisariat w Lipnicy, drżąc ze strachu, że Janka spotkało coś złego, że skoro przestał się do niej odzywać, to na pewno nie żyje! Lęk o jedynego syna będzie dla matki Janka tak trudnym przeżyciem, że w 1552 odcinku "M jak miłość" zacznie topić swoją rozpacz w alkoholu. Niestety wizyta na posterunku potwierdzi jej najgorsze przypuszczenia! Janek zginie?

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Janka z "M jak miłość" już dwa razy umierała ze strachu o życie syna. Raz kiedy chciał popełnić samobójstwo z miłości do Uli (Iga Krefft), a drugi raz kiedy w lesie w Grabinie stanął w obronie byłej narzeczonej i został postrzelony przez bandytę Grzelaka (Jakub Kornacki). Od samego początku wyjazd Janka do Warszawy był dla Sobańskiej mocno podejrzany. Bała się, że straci jedynaka już na zawsze. Niestety w 1552 odcinku "M jak miłość" ziszczą się jej najgorsze obawy i złe przeczucia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

Także Sonia (Barbara Wypych) w 1552 odcinku "M jak miłość" będzie panikowała na samą myśl co się stało z Jankiem, który przestanie się do niej odzywać. Wizyta matki Janka na komisariacie sprawi jednak, że policjantka zacznie robić dobrą minę do złej gry. A wszystko po to, by nie martwić przyszłej teściowej. Czujna Sobańska nie da się jednak tak łatwo oszukać. Domyśli się, że Sonia coś przed nią ukrywa.

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

W 1552 odcinku "M jak miłość" matka Janka będzie w tak fatalnym stanie, że z obawy o życie jedynaka sięgnie nawet po alkohol. W końcu Rafał Stadnicki (Jakub Kucner) przekaże obu kobietom złą wiadomość. Morawski oficjalnie będzie uznany za zaginionego, ale policja znajdzie zwłoki informatora, świadka koronnego, którego ochraniał. Jego ciało wyłowią z portu w Gdyni. Na wieść o zabójstwie Sonia zemdleje, a Sobańska aż zblednie z przerażenia. - A Janek, co z nim?... Coś wiesz? - zapyta narzeczona Janka tuż po tym jak odzyska świadomość.

- Od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Nikt nic nie wie... - wyjaśni Rafał, który też będzie podejrzewał, że Janek nie żyje.

M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
M jak miłość odc. 1552. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze