M jak miłość, odcinek 1546: Dramat matki Janka. Po stracie syna zostanie tylko z Sonią - WIDEO

2020-12-01 9:42 Ag
M jak miłość, odcinek 1546: Dramat matki Janka. Po stracie syna zostanie tylko z Sonią - WIDEO
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1546: Dramat matki Janka. Po stracie syna zostanie tylko z Sonią - WIDEO

W 1546 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) wyjeżdżając na tajną akcję policji, podczas której chroni ważnego świadka koronnego będzie przeczuwał, że może to się źle dla niego skończyć. Dlatego odwiedzi swoją matkę, Weronikę Sobańską (Ewa Kasprzyk), by wyznać jej co, czego nigdy głośno nie powiedział. Ale matka Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" usłyszy też od policjanta zaskakującą prośbę. Żeby zajęła się Sonią (Barbara Wypych), jakby była jej córką. W oczach Sobańskiej pojawią się łzy. Zobaczcie WIDEO z tą wzruszającą sceną.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" do Warszawy na służbową delegację będzie krył w sobie wiele tajemnic. Tylko Rafał (Jakub Kucner) pozna całą prawdę o akcji policji, w jakiej weźmie udział Morawski. Chodzi o to, że Janek ma ochraniać swojego dawnego informatora, świadka koronnego w procesie przeciwko groźnym bandytom. Okaże się, że mafia wydała wyrok śmierci na znajomego Janka, ale także policjant z Lipnocy będzie w wielkim niebezpieczeństwie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1546: Przerażający telefon do Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora - ZWIASTUN

Właśnie dlatego w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek złoży Weronice Sobańskiej niezapowiedzianą wizytę. Będzie chciał się pożegnać z matką, którą odnalazł zaledwie kilka lat temu. I przy okazji prosić ją o opiekę nad Sonią. Ani narzeczona ani matka Janka nie będą miały pojęcia z jak ogromnym zagrożeniem wiąże się jego kolejny wyjazd do Warszawy. Bo w 1546 odcinku "M jak miłość" wmówi im, że chodzi o pracę w policyjnym archiwum.

Przed ślubem z Sonią w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek postara się o to, by nie Sobańska nie była dla jego ukochanej tylko teściową, lecz stała się przyjaciółką i wsparciem w trudnych chwilach. - Mam prośbę, chodzi o Sonię... Niedługo wejdzie do naszej rodziny i chciałbym żebyście odnowiły kontakt, lepiej się poznały. Może jakoś się umówcie...

- To fantastycznie! Przecież wiesz, że bardzo ją lubię! - zapewni Sobańska. Od razu zaprosi syna i przyszłą synową do siebie. - To co, może w przyszły weekend umówię się z nią na obiad? Ty też wpadniesz? - Nie ma szans! Przez najbliższe dwa tygodnie będę bardzo zajęty... - wyjaśni pokrętnie Janek w 1546 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1546: Dramat matki Janka. Po stracie syna zostanie tylko z Sonią

Ton głosu Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" każe Sobańskiej przypuszczać, że może się wydarzyć coś złego. Po chwili Morawski zdobędzie się na kolejne wyznanie. Pierwsze od momentu kiedy odnalazł prawdziwą matkę. - Chyba nie miałem okazji ci jeszcze tego powiedzieć - kocham cię i dziękuje ci za wszystko...

Nie przegap: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

Oczy Sobańskiej w 1546 odcinku "M jak miłość" wypełnią łzy. Jednocześnie matka Janka będzie już niemal pewna, że praca policjanta w Warszawie kryje jakieś drugie dno, że może stracić syna, który przyjechał, żeby się z nią pożegnać na zawsze.

M jak miłość odc 1546. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc 1546. Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze