M jak miłość, odcinek 1552: Jacek wygada się przed Marysią o romansie z matką Lilki. Domyśli się, że to jego córka?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Jacek wygada się przed Marysią o romansie z matką Lilki. Domyśli się, że to jego córka?

M jak miłość, odcinek 1552: Jacek wygada się przed Marysią o romansie z matką Lilki - WIDEO

W 1552 odcinku "M jak miłość" Jacek (Tomasz Sobczak) spróbuje wyciągnąć od Marysi (Małgorzata Pieńkowska) informacje o Banachu (January Brunov). Ale wyjdzie mu tyle, że sam się przed nią wygada o romansie z Krystyną (Dorota Chotecka). Czy już wtedy zrozumie, że Lilka (Monika Mielnicka) to jego dziecko? Jej matka będzie próbowała za wszelką cenę nie dopuścić do ujawnienia tajemnicy, ale wygląda na to, że w 1552 odcinku "M jak miłość" sprawy potoczą się już same... Zobaczcie scenę WIDEO z tego odcinka!

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" dawny ukochany Marysi spróbuje wykorzystać jej imieniny do poukładania spraw w swoim życiu. Przy okazji imprezy w sadzie Lucjana (Witold Pyrkosz), na która zostanie zaproszony, Jacek nie zważając na nic, zacznie wypytywać Rogowską o Banacha. Może sprawi to bliższe spotkanie z córką, która oczywiście pojawi się na uroczystości z Mateuszem (Krystian Domagała)?

- Chciałem cię jeszcze zapytać o coś - wspomni Jacek żegnając się z Marysią. - Ten jej ojciec to chyba jakiś nieciekawy typ, prawda?

W tym momencie 1552 odcinka "M jak miłość" Marysia milcząco potwierdzi ruchem głowy, ale zada Jackowi ważne pytanie. Czy już będzie wiedziała, że domyślił się ojcostwa Lilki?  

Zobacz też: Koniec BrzydUli 2. Marek ucieknie ze szpitala w ostatnim 55 odcinku. Nie poprosi Uli, żeby z nim została - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści
M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Banach (January Brunov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Lilka (Monika Mielnicka), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Banach (January Brunov)

- Dlaczego pytasz? 

- Tak po po prostu. Widziałem jak ją dzisiaj szarpał na ulicy... Śliczna, wesoła dziewczyna, żal mi się jej zrobiło

- Dużo w życiu przeszła. Ale poradzi sobie, to dzielna dziewczyna!

Jacek jednak pozostanie myślami przy Lilce w 1552 odcinku "M jak miłość". Żona Mateusza zwróci jego uwagę na siebie również przy rodzinnym stole. Dziewczyna zwierzy mu się z kłopotów z ojcem, ale w pewnym momencie za to przeprosi. 

- Ojca się nie wybiera... - zakończy swoją historię Lilka i doda: - Przepraszam, nie powinno się obcym opowiadać takich rzeczy! Jeszcze raz bardzo, bardzo panu dziękuję za pomoc - i najmłodsza pani Mostowiak ładnie pożegna się z Jackiem. 

Czy już w tym momencie 1552 odcinka "M jak miłość" Jacek będzie wiedział, że jest tym ojcem, którego Lilka nigdy nie miała? Jeżeli tak, ciekawe co z tym zrobi...

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1552: Sonia w ciąży. Matka Janka dowie się pierwsza. Zdradzi ją suknia ślubna! - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
Najnowsze