M jak miłość, odcinek 1552: Sonia w ciąży. Matka Janka dowie się pierwsza. Zdradzi ją suknia ślubna! - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1552: Sonia w ciąży. Matka Janka dowie się pierwsza. Zdradzi ją suknia ślubna! - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1552: Sonia w ciąży. Matka Janka dowie się pierwsza. Zdradzi ją suknia ślubna! - ZWIASTUN

2020-12-17 15:10

Sonia (Barbara Wypych) z "M jak miłość" będzie w ciąży z Jankiem (Tomas Kollarik)? W 1553 odcinku "M jak miłość" narzeczona Janka dostanie złe wieści - jej ukochany zaginie bez śladu i zerwie z nią kontakt. Nie odezwie się nawet do matki. Przerażona Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk) zjawi się na komisariacie, by dowiedzieć się co się stało z Jankiem. Nagle dokona szokującego odkrycia! Patrząc na Sonię i jej suknię ślubną w 1552 odcinku "M jak miłość" zauważy, że przyszła żona Janka jest w ciąży. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Janek z "M jak miłość" umrze? To pytanie będzie dręczyć wszystkich bliskich Morawskiego w 1552 odcinku "M jak miłość" kiedy policjant zniknie podczas tajnej akcji policji, gdy ochraniał świadka koronnego przed niebezpieczną mafią! Zaginięcie Janka, a także brak jakichkolwiek informacji będzie spędzał sen z powiek Soni. Ani przez chwilę nie przestanie myśleć o Janku i o tym, że grozi mu śmierć. Wymusi nawet na Rafale (Jakub Kucner) złożenie przysięgi, że ona pierwsza dowie się gdyby Janek zginął!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

W 1552 odcinku "M jak miłość" strach o Janka dopadnie także jego matkę. Weronika Sobańska przyjedzie na posterunek do Lipnicy, bo jedyny syn przestanie się do niej odzywać. Kobieta będzie podejrzewała najgorsze. Sonia uspokoi przyszłą teściową, że w pracy w Warszawie Janek nie ma zapewne czasu na pogaduchy z mamą i narzeczoną. To jednak nie pocieszy Sobańskiej.

Żeby zmienić temat ukochana Janka w 1552 odcinku "M jak miłość" wspomni o przygotowaniach do ślubu. A matka Janka zacznie wypytywać co teraz będzie z ich ślubem i terminem zarezerwowanym w kościele w Lipnicy. Na widok sukni ślubnej Soni Sobańska aż zaniemówi. Bo będzie pewna, że ukochana Janka jest w ciąży! - Bardzo elegancka... A nie wydaje ci się, że ten krój może lada moment być zbyt obcisły?

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1553: Janek odnajdzie się, ale będzie wrakiem! Dobije go śmierć świadka koronnego

Sonia w 1552 odcinku "M jak miłość" nie wyprowadzi przyszłej teściowej z błędu. Sobańska uzna, że szybki ślub to właśnie następstwo ciąży. Zacznie się nawet uważniej wpatrywać w brzuch przyszłej synowej.

- Wydaje mi się, że to wszystko z tęsknoty za Jankiem. Może za często zaglądam do lodówki, ale rozumiem, że taka spontaniczna decyzja o ślubie może zaskoczyć... - wyjaśni narzeczona Janka. Zaraz potem w 1552 odcinku "M jak miłość" Rafał przekaże Soni i matce Janka straszną wiadomość o zabójstwie i zwłokach wyłowionych z portu w Gdyni.

M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Weronika Sobańska (Ewa Kasprzyk)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze