M jak miłość, odcinek 1552: Rafał złoży Soni ważną przysięgę! Wypełni ostatnią wolę Janka – ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1552: Rafał złoży Soni ważną przysięgę! Wypełni ostatnią wolę Janka – ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1552: Rafał złoży Soni ważną przysięgę! Wypełni ostatnią wolę Janka – ZWIASTUN

W 1552 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) złoży narzeczonej Janka (Tomas Kollarik) niezwykłe przyrzeczenie. Sonię (Barbara Wypych) i przyjaciela Morawskiego czeka poważna i bardzo szczera rozmowa - oboje będą drżeć ze strachu o życie Janka. Sonia wyzna Rafałowi cała prawdę o swoich uczuciach, a on przysięgnie jej coś na co czekała! Czy już w 1552 odcinku "M jak miłość" Rafał będzie musiał wypełnić ostatnią wolę swojego przyjaciela? Gdzie jest Janek i czy przeżyje akcję policji? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1552 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1552 odcinku "M jak miłość" zobaczymy niezwykle poważną i szczerą rozmowę Soni i Rafała. Narzeczona komendanta wyzna przyjacielowi co tak naprawdę czuje, a on złoży jej piękną przysięgę. Czy w ten sposób Rafał wypełni ostatnią wolę Janka?  

- Mogę sobie gadać i gadać, a ty już i tak masz swoją wersję wydarzeń. Prawda? - Rafał zacznie rozmowę w 1552 odcinku "M jak miłość". 

- Boże, Rafał, ja wszystko rozumiem... - Sonia natychmiast zaleje się łzami! - To jest taka robota, nikt nic nie wie, nie może powiedzieć... Staram się nie histeryzować, ale  naprawdę mam złe przeczucia!

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

M jak miłość, odcinek 1552 ZWIASTUN. Janek umrze? Rafał przekaże Soni i matce Janka makabryczne wieści
M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)

- Sońka, ja też się martwię, ale nie dajmy się zwariować - Rafał spróbuje pocieszyć narzeczoną przyjaciela w 1552 odcinku "M jak miłość". 

Ale na niewiele zdadzą się te słowa w 1552 odcinku "M jak miłość", bo Sonia będzie w prawdziwej rozpaczy! I ciepłe słowa otuchy puści mimo uszu i doprowadzi do tego, że przyjaciel złoży jej pewną bardzo ważną przysięgę. Jaką?

- Ja o Janka nigdy się tak nie martwiłam! Nigdy w życiu! Jezu, ta niepewność... Rafał, proszę cię, przysięgnij mi na naszą przyjaźń, na wszystko, że jeżeli czegokolwiek się dowiesz - nawet jeżeli będą to najgorsze wiadomości - powiesz mi prawdę!  

I w tym momencie 1552 odcinka "M jak miłość" Rafał powie: - Przysięgam! - a z oczu Soni polecą kolejne łzy...

Sonia nadal będzie nagrywała w 1552 odcinku długie, pełne miłości wiadomości na skrzynce Janka. A księdzu powie, że niestety ślub trzeba przełożyć... W końcu Rafał spełni przyrzeczenie i przyniesie straszne wieści na komisariat.  

- Rano w porcie w Gdyni znaleziono ciało! - powie Soni matce Janka. - Ale tego człowieka, który był pod opieką grupy Janka! 

- No a Janek? Powiedz, wiesz coś na temat Janka? - zapyta omdlewająca Sonia.

- Na razie nie ma z nim kontaktu, nikt nic nie wie. Ale to są ściśle tajne operacje! I to, że Janek się nie odzywa na pewno jeszcze nic nie oznacza! Na pewno da się to jakoś wyjaśnić - będzie uspokajał policjant narzeczoną i matkę komendanta.

Ale Sonia więcej już nie wytrzyma i w tym momencie 1552 odcinka "M jak miłość" straci przytomność. Może będzie już w ciąży z Jankiem? Wieczorem Rafał wejdzie do sypialni Soni, a na jego twarzy będzie widać tragiczną odpowiedź na pytanie, które dręczy Sonię. I najpewniej policjant będzie musiał wychować dziecko swojego najlepszego przyjaciela...  

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Stawicki odetnie Anetę od świata. Malwina zbrata się z jej wrogiem

M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1563. Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Rafał (Jakub Kucner)
Najnowsze