M jak miłość, odcinek 1545: Niebezpieczny flirt Ali za plecami Rafała! Pożałuje, że podrywała innego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1545: Niebezpieczny flirt Ali za plecami Rafała! Pożałuje, że podrywała innego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1545: Niebezpieczny flirt Ali za plecami Rafała! Pożałuje, że podrywała innego - ZDJĘCIA

2020-11-19 14:33

W 1545 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) skończy 19 lat i z tej okazji przyjaciółki, Ewka (Jowita Chwałek) i Lilka (Monika Mielnicka), przygotują dla niej niespodziankę. Nawet w tak szczególnym dniu Ala będzie myślała tylko o jednym - żeby Rafał (Jakub Kucner), którego do szaleństwa kocha, przyjechał do Warszawy na jej urodziny. W pewnym momencie w 1545 odcinku "M jak miłość" straci jednak nadzieję i umówi się w innym facetem. Flirt Ali z Tomaszem Kaweckim (Jędrzej Bigosiński) będzie miał jednak straszne skutki.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Urodziny Ali w 1545 odcinku "M jak miłość" będą dla przyjaciółek z Grabiny kolejną okazję, by dobrze się zabawić w Warszawie. Świętowanie z tortem w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) to dla nich zdecydowanie za mało. Słynąca z imprezowego podejścia di życia nie będzie miała jednak ochoty na szaleństwa. Cały czas czekając na to, aż Rafał się do niej odezwie i złoży jej osobiście życzenia z okazji urodzin. Od czego są jednak przyjaciółki. To Ewka i Lilka w 1545 odcinku "M jak miłość" zaproszą Rafała na imprezę na cześć Ali. Zanim jednak policjant przyjedzie do Warszawy na horyzoncie pojawi się kolejny adorator.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1545: Magda zobaczy jak Kamila dobiera się do Piotrka od tyłu! Nie daruje jej tego

Do "Bistro za rogiem" w 1545 odcinku "M jak miłość" wkroczy bowiem młody inspektor sanitarny, który dostanie zgłoszenia, że jedna z klientek zatruła się ciastem. Cała wina spadnie na Alę. Sytuację uratuje Kinga, która spokojnie wyjaśni inspektorowi, że w jej lokalu nigdy nie doszło do podobnych incydentów.

Wszystko skomplikuje się bardziej gdy Tomasz w 1545 odcinku "M jak miłość" zacznie za to flirtować z Alą. Bo 19-latka spróbuje swoich sztuczek, żeby odpuścił Kindze. - Błagam, niech pan nie zamyka bistro! Nie zamknie go pan, prawda? To świetny lokal! I mamy taką fajną szefową i… super obsługę… Może wpadnie pan innym razem i sam się przekona?

Inspektor zapewni, że nic takiego się nie stanie. - Spokojnie, wszystko jest w porządku… - Jest pan wielki! Boże, super! - Jeszcze tylko jedna sprawa… Proszę mi powiedzieć, w jakich godzinach pani pracuje? - Słucham? - O której dziś pani kończy?

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek

Od słowa do słowa w 1545 odcinku "M jak miłość" Ala zaprosi go na wieczorne wyjście do klubu, gdzie wybierze się z przyjaciółmi z okazji urodzin. Ale zanim tam pójdą przed bistro zjawi się Rafał, który przywiezie na motocyklu Mateusza (Krystian Domagała). I tym samym stanie się największą urodzinową niespodzianką dla Ali.  Zakochana nastolatka wybierze oczywiście policjanta, Tomaszowi dając kosza.

Inspektor w 1545 odcinku "M jak miłość" wybuchnie nagle wściekłością kiedy zorientuje się, że Ala wystawiła go dla innego. - Co ty odstawiasz? Umówiłaś się ze mną! - Zmieniły się okoliczności, to ja zmieniłam zdanie, sorry!

- Ze mną tak się nie pogrywa, gówniaro… - krzyknie Tomasz za plecami Rafał. I mocno chwyci ją za rękę. - Zostaw mnie człowieku! - zaprotestuje Ala. Odtrącony Tomasz zaplanuje jednak zemstę, nie tylko na Ali, ale także na bistro Kingi.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1545: Kinga pozna nowego faceta, który sprowadzi na nią nieszczęście! Będzie dużo młodszy - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner), inspektor sanitarny Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner), inspektor sanitarny Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński)
M jak miłość odc. 1545. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner),Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner),Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze