M jak miłość, odcinek 1543: Kisielowa ostrzeże Artura przed zdradą Marysi! Będzie już za późno? ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1543: Kisielowa ostrzeże Artura przed zdradą Marysi! Będzie już za późno? ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1543: Kisielowa ostrzeże Artura przed zdradą Marysi! Będzie już za późno? ZWIASTUN

2020-11-17 9:21

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie miała kochanka! To Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) pierwsza przyłapie Rogowską z podejrzanym mężczyzną na spacerze po Grabinie. Największa plotkara we wsi i zarazem sołtys nie będzie miała pojęcia kim on jest. Przystojnym facetem u boku Marysi w 1543 odcinku "M jak miłość" okaże się jej dawny ukochany Jacek Kotowski (Jacek Sobczak). Dla Kisielowej stanie się jasne, że Rogowska zaraz zdradzi męża! W dobrej wierze ostrzeże Artura (Robert Moskwa), że Marysia przyprawi mu rogi. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Marysi z byłym chłopakiem w "M jak miłość" znajdzie się na ustach wszystkich mieszkańców Grabiny, zanim jeszcze wybuchnie. A wszystko "dzięki" Kisielowej, która na ich nieszczęście w 1543 odcinku "M jak miłość" zobaczy parę razem spacerującą po wsi. Wystarczy jedno spojrzenie czujnej Kisielowej, by od razu domyśliła się, że coś jest na rzeczy, a tajemniczy Jacek Kotowski to nie taki zwyczajny kolega Rogowskiej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1546: Marysia dowie się o nieślubnej córce ukochanego przy łożu śmierci jego matki! Tylko ona zna dziecko Jacka - WIDEO

Akurat tego dnia w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia wyzna Arturowi i Agacie (Katarzyna Kwiatkowska), że dostała zaproszenie na zjazd absolwentów swojej podstawówki w Gródku i że na imprezie pojawi się też jej dawny chłopak, który przez ostatnie lata mieszkał w Kanadzie. Bratowa Rogowskiej wyczuje, że Jacek wciąż jest dla Marysi bardzo ważny. Nie pomyli się ani trochę!

Bo kiedy w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia spotka w końcu Jacka, w szpitalu, jeszcze przed balem w szkole, poczuje, jakby zniknęły wszystkie dzielące ich lata. Uczucia do Jacka znów zapłoną żywym ogniem w sercu mężatki. Zwłaszcza, że Kotowski w wyjątkowy sposób podziękuje jej za opiekę nad chorą matką, Teresą ( (Jolanta Wołłejko). - Dziękuję ci, że wstawiłaś się za moją mamą... Z całego serca – dzięki, Misiu. - Od skończenia podstawówki nikt tak do mnie nie mówił…

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

Zaraz potem w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia dowie się, że Jacek jest wolny, bo ma za sobą rozwód z żoną. Nie ma dzieci, a wrócił z Kanady nie tylko ze względu na szkolny zjazd, lecz także chorobę matki i sprawy z przeszłości, które są jego pilnie strzeżoną tajemnicą.

Kiedy Kisielowa w 1543 odcinku "M jak miłość" zobaczy oboje na ulicy, od razu się zaniepokoi. W końcu postanowi dać Arturowi dobrą radę. Złe wieści przekaże Rogowskiemu w jego samochodzie, by nikt ich nie słyszał.

- Jako przyjaciółka domu... mam pewne obowiązki! I dlatego chciałam cię ostrzec… Czasami w małżeństwie wystarczy na chwilę spuścić tę drugą połówkę z oka, a ktoś już może nam wejść w szkodę... Wiesz, jak to jest? Lepiej dmuchać na zimne niż potem zahaczyć rogami o framugę! Uważaj kochaniutki, uważaj, bo chmury się zbierają...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1543: Agata namówi Marysię na zdradę Artura

Niestety podejrzenia Kisielowej zaczną się sprawdzać zaraz po 1543 odcinku "M jak miłość". Bo relacja Marysi i Jacka będzie szła w stronę romansu i małżeńskiej zdrady.

M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek (Tomasz Sobczak)
Najnowsze