M jak miłość, odcinek 1541: Ojciec Katii w szpitalu. Tragedia Otara znów ją połączy z Łukaszem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1541: Ojciec Katii w szpitalu. Tragedia Otara znów ją połączy z Łukaszem

M jak miłość, odcinek 1541: Ojciec Katii w szpitalu. Tragedia Otara znów ją połączy z Łukaszem

2020-10-30 15:26

W 1541 odcinku "M jak miłość" Otar (David Gamtsemlidze) trafi do szpitala, a z Gruzji przyjedzie jego córka Katia (Joanna Jarmołowicz) razem z wnuczką Natalią (Lena Dałek). Była dziewczyna Łukasza (Jakub Józefowicz), która wzięła ślub z bandytą Igorem (Ali Bahrudinov) szybko pożałuje swojej decyzji. Bo mąż okaże się wyjątkowym potworem! Ojciec Katii nieświadomy zagrożenia jakie spadło na jego jedyną córkę sam będzie w kiepskim stanie. Problemy Otara ze zdrowiem w 1541 odcinku "M jak miłość" zbliżą Katię do Łukasza, który też zjawi się w szpitalu u niedoszłego teścia.

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Katii i jej córki do "M jak miłość" w 1541 odcinku zbiegnie się w czasie z tragedią jaka spotka jej ojca. Przemęczony Otar nie będzie się skarżył, ale w pewnej chwili zabraknie mu sił, a serce da o sobie znać. Z pomocą Gruzinowi pośpieszy nastoletnia kelnerka z bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), Ala (Alicja Ostolska). Dzięki niej Otar w porę trafi do szpitala pod opiekę lekarzy, którzy przeprowadzą badania i dopiero wtedy będą mogli postawić odpowiednią diagnozę. O problemach ojca dowie się także Katia, która w 1541 odcinku "M jak miłość" postanowi nagle wrócić do Polski z Gruzji. Dlaczego? Z powodu wyjątkowo okrutnego męża Igora!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Katia ucieknie z córką do Łukasza. Bandyta Igor zgotuje jej piekło po ślubie w Gruzji

To właśnie mąż Katii w 1541 odcinku "M jak miłość" powie Łukaszowi o jej przyjeździe. Bandyta podąży tropem żony. Jak zwykle porywczy i nieobliczany Igor zjawi się w klinice, w której pracuje Wojciechowski. Będzie chciał wiedzieć, gdzie jest jego żona i córka. Łukasz nie wytrzyma i wda się z nim w kłótnię w szpitalnej windzie. Niebawem w 1541 odcinku "M jak miłość" spotka Katię, która odwiedzi ojca w szpitalu. Będzie szczęśliwy, gdy znów przytuli swoją małą córeczkę Natalię.

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

Chociaż Łukasz w 1541 odcinku "M jak miłość" będzie już na całego romansował ze stażystką Kasią (Paulina Lasota), to zaproponuje byłej dziewczynie, żeby razem z Natalią zatrzymały się w jego mieszkaniu. Katia się zgodzi, bo nie będzie miała dokąd pójść. W przypływie szczerości dawna ukochana wyzna Łukaszowi, że ma dość zaborczego Igora i jego rodziny. Nie pozwoli, żeby Igor zamknął ją w domu, dyktował jak ma żyć i co robić. Marzeniem Katii będą bowiem studia, podróże i wolność, której w Gruzji nie zazna.

Chory Otar w 1541 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia jaki horror przeżywa Katia z córką. A córka ukryje przed nim prawdę, żeby go nie dobijać jeszcze bardziej. W tragicznym momencie swojego życia zbliży się znów do łóżka. Jednak Igor nie da im spokoju. Nie pozwoli, żeby Wojciechowski zabrał mu żonę i córkę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Chwilę później w 1541 odcinku "M jak miłość" do drzwi Łukasza zapuka Marta (Dominika Ostałowska). Zdenerwowana matka ostrzeże go,, że był u niej mąż Katii. Niebawem zjawi się tu także Igor. Wojciechowski będzie  musiał bronić dziecka i Katii przed szaleńcem. Czy to oznacza, że Katia do niego wróci? Niezupełnie, pod wpływem Igora postanowi znów wyjechać do Gruzji, lecz tym razem Łukasz nie zgodzi się, żeby zabrała mu Natalię!

M jak miłość odc. 1504. Otar (David Gamtsemlidze), Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Zoja Dawicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1504. Otar (David Gamtsemlidze), Katia (Joanna Jarmołowicz), Natalia (Zoja Dawicka)
M jak miłość odc. 1500. Otar Tatiszwili (David Gamtsemlidze), Igor (Oleg Bakhrutdinov), Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1500. Otar Tatiszwili (David Gamtsemlidze), Igor (Oleg Bakhrutdinov), Katia (Joanna Jarmołowicz), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze