M jak miłość, odcinek 1541: Dzieci Kingi i Piotrka zaginą w Grabinie. Rodzina ukryje przed nimi co się stało z Miśkiem i bliźniaczkami

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1541: Dzieci Kingi i Piotrka zaginą w Grabinie. Rodzina ukryje przed nimi co się stało z Miśkiem i bliźniaczkami

M jak miłość, odcinek 1541: Dzieci Kingi i Piotrka zaginą w Grabinie. Rodzina ukryje przed nimi co się stało z Miśkiem i bliźniaczkami

2020-11-10 21:20

W 1541 odcinku "M jak miłość" dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) znajdą się w niebezpieczeństwie. Kiedy Zduńscy wyjdą na krótki urlop, czwórką ich pociech zajmą się w Grabinie Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) i Barbara (Teresa Lipowska). Wreszcie Rogowscy i babcia zrozumieją jak wielki ciężar spoczął na barkach Kingi po wyjeździe Piotrka do USA. Chwila nieuwagi Artura w 1541 odcinku "M jak miłość" wystarczy, by Misiek (Aleksander Bożyk) i bliźniaczki - Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka) - zniknęli. Co się z nimi stanie?

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1541 odcinku "M jak miłość" wyjadą tylko we dwoje do uroczego domku letniskowego pod Warszawą. A wszystko po to, żeby pobyć trochę razem, wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia i wreszcie się pogodzić. Z czwórką dzieci nie byłoby to możliwe. Ale romantyczny urlop Zduńskich przerwie Kamila (Anna Gorajska). Bliska przyjaciółka Piotrka nie da małżonkom spokoju, żeby zaznaczyć swoją obecność.

Do tego stopnia, że w 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga przestanie panować nad zazdrością. Sytuację pogorszy sam Piotrek, który pomyli żonę z kochanką! Tym samym ujawni swoje głęboko skrywane fantazje o prawniczce. To właśnie z powodu Kamili dojdzie między Zduńskimi do kolejnej gwałtownej kłótni, po której w 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga ucieknie od męża.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

W tym czasie w Grabinie w 1541 odcinku "M jak miłość" rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. Marysia i Artur zajmą się czwórką wnucząt - Lenką (Marysia Głowacka), Miśkiem i bliźniaczkami. Zwłaszcza najmłodsze dziewczynki dadzą się we znaki Rogowskim. Wystarczy moment nieuwagi Artura, by w sadzie Mostowiaków najmłodsze dzieci zniknęły. Lenka i Basia (Karina Woźniak) nie zorientują się kiedy Misiek zabierze gdzieś roczne siostrzyczki! A Rogowski będzie smacznie spał.

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga odejdzie od Piotrka. Pomyli ją z Kamilą

Dopiero Marysia w 1541 odcinku "M jak miłość" obudzi męża i zauważy, że Misiek i bliźniaczki zniknęli. Zaczną się dramatyczne poszukiwania dzieci Kingi i Piotrka po okolicy. Rogowski zacznie podejrzewać, że Misiek zabrał siostry nad rzekę, bo chciał łowić z dziadkiem ryby. Artur wpadnie w panikę! Pobiegnie nad rzekę, a Marysia będzie przeszukiwać sad. Między jabłonkami wypatrzy Miśka, który będzie się bawił z dziewczynkami w chowanego. Zapewni, że jako starszy brat czuwał, żeby Emilce i Zuzi nic się nie stało. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1541: Piotrek przekona Kingę, żeby do niego wróciła. Nie będzie się spodziewała takiej niespodzianki

A kiedy Zduńscy w 1541 odcinku "M jak miłość" przyjadą do Grabiny, rodzina słowem nie wspomni, że Misiek i bliźniaczki byli w niebezpieczeństwie. Wręcz przeciwnie! Barbara zapewni, że prawnuki to prawdziwe aniołki i nie sprawiają im problemu.

M jak miłość odc. 1541. Misiek (Aleksander Bożyk), bliźniaczki Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Misiek (Aleksander Bożyk), bliźniaczki Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka)
M jak miłość odc. 1536. Bliźniaczki Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka),

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Bliźniaczki Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka),
M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Mtl Max Film M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541, Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze