M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni głupi błąd. Znany pisarz będzie się znęcał nad żoną Marcina

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni głupi błąd. Znany pisarz będzie się znęcał nad żoną Marcina

M jak miłość, odcinek 1539: Chora matka Anety umrze szybko! Olek nie zmusi Iwony do leczenia

W 1539 odcinku "M jak miłość" matka (Hanna Śleszyńska) Anety (Ilona Janyst) zakomunikuje młodym Chodakowskim, że ma zamiar szybko umrzeć. Nie będzie miała ochoty na podjęcie próby leczenia, w którego skuteczność po prostu nie wierzy. A może jej wyobrażenie o chemii i radioterapii po prostu będzie ją przerażać bardziej niż śmierć.... Niestety, w 1539 odcinku "M jak miłość" nawet Olek (Maurycy Popiel) i jego medyczny autorytet nic tu nie zdziałają...

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Iwona bardzo źle się poczuje. Prawie osunie się z bólu na podłogę w kuchni, ale kiedy zorientuje się, że za jej plecami stoją Olek z Anetą, pozbiera się szybko i zacznie uśmiechać.

- Chcemy ci przypomnieć, że profesor Lenartowicz cały czas na ciebie czeka. I że trzeba zacząć terapię! - zacznie zdecydowanie Olek.

- Zostało mi kilka miesięcy. Może pół roku... To cholernie mało czasu. Nie chcę go spędzić w szpitalu. 

- Dobrze, ale każdy przypadek jest inny - Olek nie będzie chciał tak łatwo się poddać. 

- A mój jest taki, że nie ma sensu walczyć o przegraną sprawę. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1539: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Wystarczy jedna szalona noc, by wszystko się zmieniło

M jak miłość, odcinek 1539. Nowy Marek w życiu Aleksandry! To z nim umówi się na szybki seks
M jak miłość, odc. 1539: Iwona (Hanna Śleszyńska)

i

Autor: tvp/vod

W tym momencie 1539 odcinka "M jak miłość" Iwona wstanie od stołu i zaproponuje, że zrobi wszystkim jajecznicę. Ale tu ostro poprze męża Aneta: - Mamo, ale my jeszcze nie skończyliśmy!

- Nie skończyliśmy, bo jeszcze niczego nie zaczynaliśmy. Nie chcę o tym rozmawiać, koniec, kropka

Niestety, dopiero szatański plan Anety w 1539 odcinku "M jak miłość" zdziała cuda. Autorytet Olka i poleconego przez niego profesora nie będą dla Iwony nic warte. Czy kobieta tak bardzo będzie się bała trudów leczenia, czy zabijać ją będzie poczucie winy wobec córki? W końcu Aneta nie może jej wybaczyć, że wiele lat temu matką ją porzuciła... Ale w 1539 odcinku to najpewniej to właśnie córka uratuje Iwonie życie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze