M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pożałuje zaręczyn z Jankiem. Nie będzie chciał dziecka?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pożałuje zaręczyn z Jankiem. Nie będzie chciał dziecka?

M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pożałuje zaręczyn z Jankiem. Nie będzie chciał dziecka?

W 1538 odcinku "M jak miłość" szczęśliwa Sonia (Barbara Wypych) przyjmie pierścionek od Janka (Tomas Kollarik) i odpowie mu "Tak". Ale niedługo będzie cieszyła się zaręczynami. Kolejna rozmowa z ukochanym może spowodować, że wielka radość "pryśnie jak bańka mydlana"... Czy komendant policji będzie wolał karierę i podróże, niż codzienność z dzieckiem? Poważna rozmowa Soni z Jankiem już w 1538 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" nadejdzie moment, na który Sonia czekała całe życie. Janek nareszcie się jej oświadczy! I choć nie obejdzie się bez wpadek ze strony Janka, a Sonia tego samego dnia otrzyma identyczną propozycję od grabarza Leona (Dariusz Toczek), padnie sakramentalne "Tak". 

Po wykwintnej kolacji w 1538 odcinku "M jak miłość", którą Janek urządzi razem z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) na cześć tego wydarzenia, para usiądzie na schodkach swojego domku i zacznie poważną rozmowę o wspólnej przyszłości. I właśnie wtedy Janek mocno zszokuje narzeczoną. 

M jak miłość, odcinek 1538 ZWIASTUN. Józek Modry umrze? Opiekunka oszustka okradnie i zabije przyjaciela Barbary

- To, co od teraz już wszystko razem? - zapyta Janek Sonię. 

- Razem pracować, razem podróżować... - zacznie wyliczankę szczęśliwa narzeczona. 

- Mieć dzieci... - wspomni Janek. 

- Chcesz mieć dzieci? - zapyta bardzo poważnie Sonia.  

- Powiedzmy, że nie wykluczam takiej opcji - odpowie zachowawczo Janek.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1539: Iza i Marcin będą mieli trzecie dziecko! Wystarczy jedna szalona noc, by wszystko się zmieniło

Jednak w tym momencie 1540 odcinka "M jak miłość" dla nikogo nie będzie jasne, czy Janek mówi serio. Najmniej będzie pewna tego Sonia, ale szczęście tego dnia nie pozowli jej na rozważanie smutków. Czy Sonia prędko pożałuje zaręczyn ze swoim komendantem?  

Najnowsze