M jak miłość, odcinek 1536: Piękna Inka uwiedzie mężczyznę życia Magdy! Załamie się kiedy zobaczy ich pocałunki

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1536: Piękna Inka uwiedzie mężczyznę życia Magdy! Załamie się kiedy zobaczy ich pocałunki

M jak miłość, odcinek 1536: Piękna Inka uwiedzie mężczyznę życia Magdy! Załamie się kiedy zobaczy ich pocałunki

W 1536 odcinku "M jak miłość" poznamy piękną Inkę (Hanna Borkowska) - dziewczyna uwiedzie mężczyznę życia Magdy (Anna Mucha)! Z reguły opanowana i rozsądna Budzyńska wpadnie w prawdziwą panikę. Magda zacznie się miotać na wieść o istnieniu Inki, ale kiedy na własne zobaczy czułości i pocałunki zwyczajnie załamie się. Kim jest Inka i jak wkroczy w 1536 odcinku "M jak miłość" do życia Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek)?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" pojawi się nowa postać. Będzie śliczną nastolatką, a do życia Magdy wkroczy przebojem! Już pierwsze informacje o istnieniu Inki wyprowadzą Magdę z równowagi i... zacznie podsłuchiwać telefoniczne rozmowy! Szybko okaże się, że dziewczyna zawróciła w głowie mężczyźnie życia Magdy. 

Przypomnijmy - w 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej uświadomił sobie, że nie jest najważniejszym mężczyzną w życiu Magdy- W jej życiu liczy się tylko jeden facet i to nie jestem ja - podsumował wówczas smutno Budzyński. W 1536 odcinku "M jak miłość" będzie miał tego faktu potwierdzenie - istnienie Inki zrujnuje Magdy spokój

Andrzej przyłapie żonę w 1536 odcinku "M jak miłość" na podsłuchiwaniu. Jak podaje "Świat Seriali" rozmowa Andrzeja z żoną będzie szokująca - Magda nigdy wcześniej tak się nie zachowywała!

- Nie podsłuchujemy... - powie Andrzej.

 - Ja... No proszę cię, nie żartuj - Magda będzie próbowała udawać, że nic złego nie robi. .

- Umierasz z ciekawości, co? 

- Chciałabym tylko wiedzieć, z kim spotyka się nasz syn (Franciszek Przanowski)... To chyba nic złego? 

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Magda zażąda w 1536 odcinku "M jak miłość" aby Maciek przedstawił jej Inkę. Informacja, że syn ma dziewczynę będzie wystarczająco dla Magdy denerwująca - poznanie jej będzie miało na celu ją uspokoić. Czy tak się stanie? 

- Kochanie... Nastolatki mają swoje tajemnice i musimy się z tym pogodzić... - Andrzej będzie starał się jakoś dotrzeć do rozumu żony. 

- Byle nie za wiele tych tajemnic! Maciek jest w głupim wieku i trzeba trzymać rękę na pulsie.

Kiedy już Maciek zgodzi się zaprosić Inkę do domu w 1536 odcinku "M jak miłość", Magda zacznie szaleć z układaniem menu na kolację. Zmieni je kilka razy i ułoży cały plan spotkania. Jakie będzie jej zdziwienie, kiedy Inka pokaże się wszystkim dosłownie na chwilę, a następnie zniknie z Maćkiem i pizzą w jego pokoju! 

- Ja się zabiję! Widziałeś, jak ta małolata uwiesiła mu się na szyi? I te wszystkie pocałunki, czułości... - Magda miała się uspokoić, a zdenerwuje się jeszcze bardziej.  

- Kochanie, ty chyba nie jesteś o Maćka zazdrosna...

- Ja? A skąd? Po prostu ta dziewczyna nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia...

- Za długo to jej nie widziałaś...

- Liczy się pierwsze kilka sekund! 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1535: Magda powie Pawłowi, że Piotrek zdradził Kingę z Kamilą z Las Vegas

Kim jest Inka, koleżanka z klasy Maćka? Czy w życiu Maćka zacznie się prawdziwe uczucie? Czy nastolatki będą szczęśliwe, czy czeka ich burzliwy związek, który złamie serce Magdy? Przekonamy się śledząc wątek w 1536 odcinku "M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze