M jak miłość, odcinek 1535: Paweł wygarnie Piotrkowi, że zdradził Kingę z Kamilą

i

Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1535: Paweł wygarnie Piotrkowi, że zdradził Kingę z Kamilą

M jak miłość, odcinek 1535: Paweł wygarnie Piotrkowi, że zdradził Kingę z Kamilą

W 1535 odcinku "M jak miłość" po powrocie Piotrka (Marcin Mroczek) z USA Paweł (Rafał Mroczek) wcale nie będzie miał zamiaru stulić uszu po sobie i zebrać batów za swoją miłość do Kingi (Katarzyna Cichopek). Nie tylko odważnie stanie do walki z bratem, ale jeszcze wygarnie mu prosto w oczy, że wie o jego zdradzie z Kamilą (Anna Gorajska)! Piotrek będzie musiał użyć pięści, ale czy w ten sposób wymaże swoją winę w 1535 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dowody zdrady Piotrka z Kamilą w "M jak miłość" jako pierwsza zdobędzie Magda. I to ona pokaże Pawłowi, jak się zabawia jego braciszek w USA, podczas gdy jego żona walczy z każdym szarym, rodzinnym dniem w coraz większej rozpaczy.

Paweł w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek wpadnie do domu, oczekując radosnego powitania. Być może wyobrażał sobie, że Kinga rzuci mu się na szyję, dzieci wejdą na głowę, a brat przyjaźnie uściska. Ale nic z tego - nie tylko zastanie Kingę z Pawłem w dwuznacznej sytuacji, ale nikt się do niego nawet nie uśmiechnie!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Ty durniu, ty skończony idioto! Puknij się w łeb - zakpi z Piotrka Paweł w 1535 odcinku "M jak miłość". - Skoro mowa o zdradzie, to przyznaj się, co robiłeś w Las Vegas z Kamilą! - wykrzyczy mu prosto w oczy.

W 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek przekona się, jak bardzo przeholował z czasem powrotu do domu. Bo czy zdradził Kingę z Kamilą, czy jednak w ostatniej chwili się oparł, to zaniedbał żonę i matkę swoich dzieci. A tego chyba już nawet własna matka mu nie daruje!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze