M jak miłość, odcinek 1535: Marysia i Artur pokłócą się przez Kingę i Piotrka. Ich małżeństwo też się rozpadnie?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1535: Marysia i Artur pokłócą się przez Kingę i Piotrka. Ich małżeństwo też się rozpadnie?

M jak miłość, odcinek 1535: Marysia i Artur pokłócą się przez Kingę i Piotrka. Ich małżeństwo też się rozpadnie?

2020-10-16 12:50

W 1535 odcinku "M jak miłość" kryzys dopadnie nie tylko małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), ale także Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Kiedy Piotrek wróci właśnie w USA wprost do deszczowej Warszawy, zastanie w swojej sypialny półnagiego brata i swoją żonę. To przerodzi się w bijatykę, którą powstrzyma Marysia. W 1535 odcinku "M jak miłość" zwierzy się Arturowi co myśli na temat synów. Doktor nie będzie jednak podzielał jej zdania. Od wymiany zadań, dojdzie w końcu do afery. Czy ich małżeństwo także się rozpadnie?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej rozegra się prawdziwy dramat. Od wyjazdu Piotrka, to Paweł (Rafał Mroczek) we wszystkim pomaga Kindze. Nie jest w tym jednak bezinteresowny. Zrodziło się w nim uczucie do bratowej, które zauważyła Marysia. Pomimo prób nie udało się rozdzielić jego i Kingi. W 1535 odcinku "M jak miłość" do Warszawy wreszcie wróci Piotrek. Zastanie w domu widok żony w objęciach półnagiego brata. Wpadnie w szał i rzuci się na niego. Dojdzie do szarpaniny, którą zdoła rozdzielić matka. Piotrek nie będzie wiedział, że przez ulewę dach w ich domu przemókł, a Paweł go naprawiał, dlatego paradował bez ubrań.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Kinga po odejściu Piotrka wyładuje się na teściowej! Nie będzie przepraszać - WIDEO

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Marysia dostrzeże, że z małżeństwem Kingi i Piotrka dzieje się bardzo źle. Nie będzie wiedziała jak im pomóc. Będzie wyglądało na to, że skończy się to rozwodem. Jadąc samochodem do Grabiny, postanowi porozmawiać z Arturem.

- Dzisiaj Paweł naprawiał dach, był przemoczony, więc zdjął koszulkę. Piotrek tak się wkurzył... Rzeczywiście mógł pomyśleć, że coś się... Zresztą dobra, nie chce mi się na ten temat rozmawiać! - Wybuchnie Marysia w 1535 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: Joasia wróci do M jak miłość. Pokona tajemniczą chorobę we Francji i przerwie milczenie!

W 1535 odcinku "M jak miłość" Artur nie podzieli takich obaw, czym doprowadzi Marysię do szału.

- Marysiu, w każdym małżeństwie, w najlepszym nawet, zdarzają się kryzysy i jedno musisz przyjąć do wiadomości, nie uchronisz ich przed nimi.

- Tak oczywiście, ja mam spokojnie patrzeć, jak na moich oczach rozpada się rodzina. To jest super pomysł. - Rzuci wściekła Marysia.

W 1535 odcinku "M jak miłość" ona i Artur także się pokłócą. Czy to oznacza, że nie tylko u Kingi i Piotrka szykuje się rozstanie, ale także u nich? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze