M jak miłość, odcinek 1533: Marysia napuści Pawła na Piotrka. To przez nią dojdzie do bójki braci - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Marysia napuści Pawła na Piotrka. To przez nią dojdzie do bójki braci - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1533: Marysia napuści Pawła na Piotrka. To przez nią dojdzie do bójki braci - ZWIASTUN

2020-10-13 20:56

W 1533 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie dopuści do tego, żeby Paweł (Rafał Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) nawiązali romans. Znów wkroczy między syna i synową, bo zobaczy ich dwuznacznej sytuacji. Poza tym upewni, że się Paweł zakochał się w żonie Piotrka (Marcin Mroczek). Żeby zapobiec tragedii w rodzinie w 1533 odcinku "M jak miłość" Rogowska zażąda od Pawła, by zrobił porządek z tym co się dzieje. Nieświadomie napuści go na Piotrka, a bójki braci już się nie da uniknąć. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" atmosfera w domu Zduńskich będzie gorąco, a rozgrzeją ją Paweł i Kinga, których tylko mały krok będzie dzielił od romansu. Mimo, że Paweł zarzeka się, że nigdy nie tknąłby żony brata, to jego zachowanie wzbudzi przerażenie Marysi. Znów przyłapie tę dwójkę razem, w intymnej sytuacji i upewni się, że łączy ich znacznie więcej niż powinno. Już raz powiedziała synowi do słuchu i oskarżyła go o to, że przekracza granice i chce za bardzo zastąpić Piotrka.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł wymyśli spisek, żeby zdobyć Kingę! Wciągnie w to dzieci - ZDJĘCIA

Teraz Rogowska też nie wytrzyma i w 1533 odcinku "M jak miłość" urządzi Pawłowi niezły wykład. Bo nieco wcześniej usłyszy od Franki (Dominika Kachlik), że Zduński jej nie chciał, bo kocha Kingę! - Słuchaj, spotkałam dzisiaj Frankę, porozmawiałam z nią. Czy ty myślałeś o niej poważnie?- Mamo, proszę cię! Jestem zmęczony... - Paweł będzie chciał jak najszybciej zakończyć temat. - A ja coraz bardziej martwię się o ciebie... - doda Marysia.

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

Wystarczy tylko ta drobna uwaga, by w 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł stracił nad sobą panowanie. Dostanie mu się bowiem za to, że pomaga Kindze i nic złego poza tym nie zrobił. - Dlaczego wszyscy martwią się o mnie, a Piotrka traktują jak świętą krowę! To on tutaj powinien być! Odwozić Kingę do szpitala i usypiać swoje dzieci!- To mu to powiedz! - krzyknie Marysia, oburzona tym dokąd zmierza przyjaźń Pawła z Kingą. - Może mu to powiem... - rzuci Zduński.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Będzie się dobierać do nagiego szwagra

Okazja ku temu nadarzy się wkrótce potem, bo w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek wróci do Polski i wda się w bójkę z Pawłem!

M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: AKPA, MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze