M jak miłość, odcinek 1533: Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Nie będzie miała u niego szans - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1533: Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Nie będzie miała u niego szans - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1533: Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Nie będzie miała u niego szans - ZWIASTUN

2020-10-13 11:17

W 1533 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) straci złudzenia, że Paweł (Rafał Mroczek) kiedyś się nią zainteresuje! Odtrącona przez Zduńskiego dziewczyna pożali się jego matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nie ma szans go w sobie rozkochać. Dlaczego? Rogowska aż zblednie kiedy w 1533 odcinku "M jak miłość" Franka powie jej, że Paweł tak naprawdę kocha Kingę (Katarzyna Cichopek). Dla Marysi stanie się jasne, że w jej rodzinie może lada moment dojść do tragedii. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł i Franka w "M jak miłość" nie będą razem, bo Zduński zamiast znaleźć szczęście u boku góralki z Bukowiny Tatrzańskiej, która lgnie do niego jak magnes, coraz bardziej zakochuje się w żonie swojego brata Piotrka (Marcin Mroczek). A pomoc jaką oferuje Kindze przy dzieciach zbliża ich do siebie niebezpiecznie blisko! W 1533 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie się już łudziła nadzieją, że Paweł stanie się dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł zajmie miejsce Piotrka w łóżku Kingi! Będzie drugim mężem Zduńskiej - ZWIASTUN

Przypadkowe spotkanie z Rogowską w 1533 odcinku "M jak miłość" uświadomi dziewczynie, że to Kinga jest i będzie na pierwszym miejscu, że to ona jest miłością Pawła. - Wiesz co zatrzymałam się u synowej, to może razem pojedziemy do Pawła na Deszczową, ucieszy się... - zaprosi ją Marysia. Ale Franka w 1533 odcinku "M jak miłość" szybko dojdzie do wniosku, że nie ma sensu tego dalej ciągnąć. - Nie wiem, nie sądzę... - odpowie matce Pawła.

Oczywiście Marysia w 1533 odcinku "M jak miłość" zacznie dociekać co się stało. Świadoma tego, że Franka liczyła na coś więcej z Pawłem. - Nic się nie stało... To znaczy nic nie było, więc nic się nie stało...- Myślałam, że się polubiliście...- To od początku nie miało najmniejszych szans, bo Paweł przecież kocha kogoś innego - odpowie Franka i w pośpiechu odejdzie.

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

A Rogowska w 1533 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że jeśli nie wkroczy między Pawła i Kingę może się to dla wszystkich bardzo źle skończyć. Zwłaszcza, że znów zobaczy syna z żoną brata w intymnej sytuacji. Najpierw się wścieknie, a potem urządzi Pawłowi niezłą pogadankę, że się o niego martwi, bo zapędza się z Kingą za daleko. Zduński zareaguje równie ostro! Zarzuci matce, że martwić to się powinna o Piotrka, który zostawił Kingę i dzieci na tak długo.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1533. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze