M jak miłość, odcinek 1533: Paweł zajmie miejsce Piotrka w łóżku Kingi! Będzie drugim mężem Zduńskiej - ZDJĘCIEM

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1533: Paweł zajmie miejsce Piotrka w łóżku Kingi! Będzie drugim mężem Zduńskiej - ZDJĘCIEM

M jak miłość, odcinek 1533: Paweł zajmie miejsce Piotrka w łóżku Kingi! Będzie drugim mężem Zduńskiej - ZWIASTUN

W 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) wyląduje w łóżku Kingi (Katarzyna Cichopek)! Wygląda na to, że miłość, wsparcie i cierpliwość Pawła zostaną wynagrodzone. Po odejściu Piotrka (Marcin Mroczek) to jego brat bliźniak ma wielkie szanse zostać drugim mężem Kingi. Do tego prostą drogą doprowadzi Piotrek, który zaniedbuje rodzinę dla seksownej Kamili (Anna Gorajska) i kariery w USA. I tak Paweł w 1533 odcinku "M jak miłość" trafi do małżeńskiej sypialni żony Piotrka, gdzie przyłapie ich syn Misiek (Aleksander Bożyk) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł jeszcze bardziej zbliży się do załamanej Kingi. Ona już nie uniesie dłużej sama chorób bliźniaczek, wielkich problemów w bistru i wielkiej tęsknoty za mężem. Gdyby nie mocne wsparcie - zawsze gotowego pędzić na ratunek - Pawła, Kinga mogłaby już  dawno po prostu poddać się.

Kinga wyzna Pawłowi w 1533 odcinku "M jak miłość", że ma coraz więcej problemów i coraz częściej sięga po leki na uspokojenie. Marysia odkryła już też, że jej synowa ma już także receptę na silne antydepresanty

- Bez tych tabletek nie byłabym w stanie normalnie funkcjonować… A co myślałeś? Czwórka dzieci, moja mama chora, a od wyjazdu Piotrka ciągle coś się dzieje! Nie ma tygodnia, żebyśmy nie lądowali w przychodni! Wszystko mi się sypie, wszystko się wali… Teraz jeszcze będę musiała zamknąć bistro… Ja po prostu nie dam rady sama ciągnąć tego dalej!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Paweł zorganizuje dla zmęczonej Kingi rodzinny piknik w 1533 odcinku "M jak miłość", podczas którego ona poczuje się choć przez chwilę jak księżniczka. Za to on będzie wykończony... I tak szwagier wyląduje w łóżku swojej ukochanej bratowej. Nie będzie miał pojęcia, że właśnie w tej chwili Piotrek próbuje się do niego dodzwonić! Telefon Pawła odbierze Misiek (Olek Bożyk), który z dziecinną szczerością powie co się dzieje w jego domu.

- Halo, tata?

- Misiek? Co się tam u was dzieje? Nie mogę dodzwonić się do mamy...

- A bo u nas dziś było straszne zamieszanie... Spoko, wujek już wszystko załatwił! Wysłałem mu S.O.S i zaraz przyjechał do szpitala!

- Po co do szpitala?

- Jak Zuzce mieli przyszyć rękę. A potem jeszcze raz, żeby nas uratować od śmierci głodowej, jak obiad się sfajkował na węgiel...

- Ale teraz… wujek już sobie poszedł? Po prostu zapomniał komórki?

- Nie... Śpi u was w sypialni! 

Ta rozmowa ojca z synem w 1533 odcinku "M jak miłość" może zakończyć małżeństwo Kingi i Piotrka. Ale czy mecenas Zduński będzie miał pojęcie jak bardzo sam zawinił?!

M jak miłość odc. 1533. Misiek (Aleksander Bożyk), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Misiek (Aleksander Bożyk), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
	M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze