M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód - WIDEO

W 1530 odcinku "M jaki miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie w strasznym stanie psychicznym. Piotrek (Marcin Mroczek) nie tylko do niej nie wróci, ale bęzie się czuła coraz bardziej zaszczuta przez wszystkich. Niestety, Zduńska, mimo pomocy Pawła (Rafał Mroczek) nie znajdzie innego sposobu na ratowanie siebie, jak psychotropy! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) znajdzie dowody, że jej synowa bierze silne leki! Czy ktoś pomoże Kindze, zanim będzie za późno? Zobacz koniecznie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1530 odcinku Kinga zacznie ukrywać się przed rodziną i przyjaciółmi. Nie będzie już odbierała telefonów, ani odpisywała na sms-y. Paweł z Magdą zaczną się bardzo martwić o stan Zduńskiej. W dodatku będzie sama z chorą bliźniaczką...

Paweł będzie w 1530 odcinku "M jak miłość" stawał na głowie, aby skontaktować się z bratową. Ale Kinga tak naprawdę będzie czekała tylko na wiadomość od Piotrka, kiedy przylatuje. A kiedy dowie się, że małżonek jednak postanowił zostać z Kamilą (Anna Gorajska) w USA, kompletnie załamie się!   

M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód

- Zaraz, antydepresanty? - zorientuje się Marysia, kiedy przypadkiem znajdzie receptę Kingi w 1530 odcinku "M jak miłość". 

Czy Marysia zrozumie, że Piotrek doprowadził żonę do stanu, w którym musi iść do psychiatry i faszerować się mocnymi psychotropami? A jeżeli tak, to czy zdoła jakoś powstrzymać ten proces, który już się zaczął? Kto pomoże ciężko chorej Kindze w depresji dowiemy się śledząc wątek od 1530 odcinka "M jak miłość"!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze