M jak miłość, odcinek 1533: Marysia znów przyłapie Pawła z Kingą. Nie wytrzyma z wściekłości

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1533: Marysia znów przyłapie Pawła z Kingą. Nie wytrzyma z wściekłości

M jak miłość, odcinek 1533: Marysia znów przyłapie Pawła z Kingą. Nie wytrzyma z wściekłości

2020-10-06 13:00

W 1533 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) straci cierpliwość. Kiedy odkryje, że Paweł (Rafał Mroczek) żywi stanowczo zbyt duże uczucia do Kingi (Katarzyna Cichopek) będzie starała się ich rozdzielić. Nie przyjdzie jej to łatwo, bo syn jest tak naprawdę jedyną osobą, na której wsparcie może liczyć kobieta. Po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) do USA, została całkiem sama z dziećmi. W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie musiała jechać do szpitala z córką, Paweł oczywiście jej pomoże, a potem zaśnie na Deszczowej. Marysia będzie świadkiem jak bardzo syn się tam zadomowił, co wywoła w niej wściekłość.

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga znów będzie potrzebowała pomocy Pawła. Jedna z bliźniaczek skaleczy się w rękę. Matka bardzo się zaniepokoi i wraz z Pawłem udadzą się na ostry dyżur. Odkąd Piotrek wyjechał do USA, Zduńskiej nie ma kto pomóc. Sama stara się opiekować dziećmi, dbać o dom i zajmować bistro. To wszystko tak ją przytłacza, że bierze silne leki, aby być w stanie funkcjonować. Dlatego też Paweł tak zaangażował się w życie na Deszczowej. W 1533 odcinku "M jak miłość" Marysia zaniepokojona bliskością syna i Kingi znów będzie miała duże powody do obaw.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł uratuje bistro Kingi! Zamieszka na Deszczowej

M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód

W 1533 odcinku "M jak miłość" po powrocie ze szpitala, Kinga wyzna Pawłowi prawdę o lekach. Przyzna się, że musi brać wspomagacze, aby zdołać zapanować nad wszystkim. Mężczyzna postanowi wraz z dziećmi zorganizować dla niej piknik, aby choć na chwilę oderwała się od zmartwień. Tymczasem Marysia pojawi się na Deszczowej z Lilką (Monika Mielecka), Alą (Alicja Ostolska) i Ewą (Jowita Chwałek). Będzie chciała zaangażować dziewczyny w pracę w bistro. W 1533 odcinku "M jak miłość" przeżyje szok, kiedy znów zobaczy syna w domu Kingi.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Wojna u Zduńskich. Piotrek obrazi Kingę, Paweł mu tego nie daruje

W 1533 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie zdezorientowana i zła. Chociaż wyraziła swoje zdanie na temat uczucia, którym syn obdarzył Kingę, zobaczy, że nic to nie dało. Nie będzie w stanie zrozumieć ich relacji i nie uwierzy, że to tylko bezinteresowna pomoc. Zacznie poważnie martwić się o małżeństwo Piotrka i Kingi. Na domiar złego w 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł zaśnie w domu Zduńskiej, a w tym czasie zadzwoni do niego brat. Telefon odbierze Misiek i przekaże tacie informacje, które wzbudzą w Piotrku duży niepokój. Czy Marysia ostatecznie doprowadzi do zniszczenia relacji Kingi i Pawła? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze