M jak miłość, odcinek 1533: Paweł uratuje bistro Kingi! Zamieszka na Deszczowej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Paweł uratuje bistro Kingi! Zamieszka na Deszczowej

M jak miłość, odcinek 1533: Paweł uratuje bistro Kingi! Zamieszka na Deszczowej

W 1533 odcinku "M jak miłość" to Paweł (Rafał Mroczek) uratuje bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Opuszczona przez męża Zduńska coraz gorzej będzie radziła sobie z łączeniem obowiązków w domu i w bistro. Paweł nieustannie będzie jej towarzyszył i starał się pomóc. Zapowiada się na to, że 1533 odcinku "M jak miłość" to właśnie Paweł uratuje bistro! Czy właśnie dlatego zamieszka na Deszczowej?

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł w 1533 odcinku "M jak miłość" jedna z bliźniaczek złamie sobie rękę. To będzie kolejny dramat, pod ciężarem którego Kinga będzie coraz słabsza. Zduńska zupełnie przestanie radzić sobie z rzeczywistością - zacznie brać psychotropy i będzie jej groziła ruina finansowa!

Piotrek w "M jak miłość" nie będzie miał pojawić się w domu w najbliższym czasie, a tylko nadzieja na jego powrót trzymałą jeszcze jakoś Kingę przy życiu. Po odejściu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) będzie miała też coraz więcej obowiązków w Bistro, a kolejne choroby bliźniaczek dobiją ją nerwowo. I okaże się, że tylko Paweł będzie potrafił uratować sytuację biznesu Kingi.

M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Pawła. Oberwie od matki, że kocha Kingę

Kiedy w 1533 odcinku "M jak miłość" bliźniaczka złamie rękę Paweł natychmiast pojedzie z Kingą do szpitala. Ale po raz kolejny pojawi się problem w bistro - okaże się, że nowa ekipa zupełnie nie radzi bez szefowej! I to właśnie Paweł znajdzie rozwiązanie - załatwi szybko zastępstwo osoby, której będzie można zaufać. 

Wieczorem w 1533 odcinku "M jak miłość" po przejściach w szpitalu Paweł zaśnie na Deszczowej. Kiedy zobaczy to Misiek, zacznie się martwić, czy tak już zostanie na zawsze... Czy Paweł zamieszka na stałe w domu swojego brata i przejmie oficjalnie wszystkie jego obowiązki? Wygląda na to, że Kinga tylko na niego będzie mogła liczyć naprawdę w każdej sprawie...  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze