M jak miłość, odcinek 1533: Paweł wymyśli spisek, żeby zdobyć Kingę! Wciągnie w to dzieci - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Paweł wymyśli spisek, żeby zdobyć Kingę! Wciągnie w to dzieci - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1533: Paweł wymyśli spisek, żeby zdobyć Kingę! Wciągnie w to dzieci - ZDJĘCIA

2020-10-13 20:49

W 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zostanie mężem Kingi (Katarzyna Cichopek)! Zamiana braci Zduńskich u boku żony Piotrka (Marcin Mroczek) nastąpi nie tylko w chwili kiedy pomylą ich w szpitalu gdzie Kinga trafi ze ranną bliźniaczką Zuzią (Marcelina Kempka). Także Misiek (Aleksander Bożyk) w 1533 odcinku "M jak miłość" pomyśli, że jego mama ma dwóch mężów. Skoro Paweł będzie spał w łóżku Kingi, a Piotrek nadal będzie daleko od rodziny. Jakby tego było mało to dzieci Zduńskich wezmą udział w tajnym spisku, żeby Paweł pokazał bratowej jak mu na niej zależy!

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga znów trafi z córką do szpitala. Na ostry dyżur zabierze całą czwórkę dzieci po tym, jak jedna z bliźniaczek - Zuzia -skaleczy się w rękę. Przerażony Misiek wezwie na pomoc Pawła. Troskliwy wujek przyjedzie od razu do szpitala, jak zawsze gotów wspierać nie tylko dzieci brata, ale przede wszystkim Kingę. Tam kolejny raz wezmą go za ojca dziecka i męża Kingi. Nieco zakłopotana Kinga będzie musiała się tłumaczyć, że to to tylko szwagier.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Po powrocie do domu w 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga znów zażyje leki, a kiedy Paweł ją przyłapie z tabletkami wyzna mu, że nie radzi sobie z problemami, dlatego sięga po proszki na uspokojenie. - Bez tych tabletek nie byłabym w stanie normalnie funkcjonować… A co myślałeś? Czwórka dzieci, moja mama chora, a od wyjazdu Piotrka ciągle coś się dzieje! Nie ma tygodnia, żebyśmy nie lądowali w przychodni! Wszystko mi się sypie, wszystko się wali… Teraz jeszcze będę musiała zamknąć bistro… Ja po prostu nie dam rady sama ciągnąć tego dalej!

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

Żeby odciążyć bratową w 1533 odcinku "M jak miłość" nawiąże współpracę z Miśkiem i Lenką (Marysia Głowacka). Ich spisek będzie miał tylko jeden cel - żeby pokazać Kindze, że nie jest sama, a Paweł zawsze jej pomoże. Razem z wujkiem dzieciaki urządzą w ogrodzie rodzinny piknik – na którym „gościem honorowym” będzie właśnie ich mama. - Rozumiem, że to jakiś spisek, tak? - zapyta szczęśliwa Kinga na widok radosnych dzieci i Pawła, który stanie się dla niej kimś naprawdę ważnym. - I całkiem nieźle nam się udał, no nie? - stwierdzi Misiek.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1533: Metamorfoza Basi. Tak Kinga odmieni córkę Pawła - ZDJĘCIA

Przez cały czas w 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie zajmować się dziećmi, żeby Kinga mogła choć trochę się zrelaksować i odpocząć. Po ciężkim dniu będzie jednak wykończony. I zaśnie w łóżku Kingi, gdzie przyłapie go Misiek. - Ależ te dzieciaki dają w kość... - wyzna potem bratowej.

- To prawda. Paweł, nie wiem jak ci dziękować za to wszystko. Mam okropne wyrzuty sumienia, że tak cię angażuję...- Przestań, to ja jestem tobie wdzięczny. Kompletnie nie potrafię rozmawiać z Baśką, dramat!- Nie powinnam cię tak wykorzystywać, ale nie daję sobie rady. Tutaj potrzebny jest i ojciec i matka! I jestem coraz bardziej wściekła na Piotrka. - Dlatego nie ma co o tym rozmawiać. Są dzieciaki i dopóki Piotrek nie wróci, trzeba się nimi zająć... - zapewni w 1533 odcinku "M jak miłość" Paweł. I słowem nie wspomni, że jest w niej zakochany coraz bardziej ...

M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka)
M jak miłość odc. 1533. Lenka (Marysia Głowacka), Emilka (Julia Kempka), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Lenka (Marysia Głowacka), Emilka (Julia Kempka), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1533. Bliźniaczki - Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka), Paweł (Rafał Mroczek), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Bliźniaczki - Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka), Paweł (Rafał Mroczek), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1533. Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: AKPA, MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Paweł (Rafał Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze