M jak miłość, odcinek 1533: Kinga dowie się, że Paweł dla niej zostawił Frankę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Kinga dowie się, że Paweł dla niej zostawił Frankę

M jak miłość, odcinek 1533: Kinga dowie się, że Paweł dla niej zostawił Frankę

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) pozna cała prawdę o miłości i poświęceniu Pawła (Rafał Mroczek) dla niej! Rozmowa Zduńskiego z bratową będzie bardzo szczera i poruszająca - padną w niej same słowa prawdy! I choć Kinga będzie nieco zażenowana rozwojem wydarzeń, widać będzie, że uczucie Pawła sprawia jej też prawdziwą przyjemność... Co dokładnie usłyszy Kinga od Pawła na temat rozpadu jego związku z Franką (Dominka Kachlik) w 1535 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Kinga zauważy błąkającą się w okolicach bistro i rowerowni Pawła zasmuconą Frankę. Śliczna dziewczyna będzie wyglądała naprawdę żałośnie, więc po kolejnym wspólnym dniu z Pawłem Kinga zapyta Pawła co się właściwie dzieje pomiędzy nim a Franką.

Zduńska zacznie rozmowę w 1533 odcinku "M jak miłość" od podziękowań dla Pawła za jego bezgraniczne oddanie w trudnej dla niej sytuacji. Przy okazji zwierzy mu się też z tego, jak bardzo jest jej ciężko z nieobecnością Piotrka (Marcin Mroczek) i codziennością. Jednak między słowami, będzie chciała dowiedzieć się czegoś więcej, co się tak naprawdę między nimi dzieje...

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Słuchaj, widziałam dzisiaj Frankę przed bistro... Mam nadzieję, że nie pokrzyżowałam wam jakiś wspólnych planów? - zapyta Kinga szwagra wprost w 1533 odcinku "M jak miłość". 

- Możesz być spokojna, nie mamy wspólnych planów... - odpowie jej szczerze Paweł.  

Kinga zareaguje na to wyznanie w 1533 odcinku "M jak miłość" smutkiem, ale na jej twarzy pojawi się też delikatny uśmiech kobiety, która wie, że jest kochana!  

- Szkoda... - skomentuje jednak Kinga elegancko. -  Tak czy inaczej, nie powinnam cię tak wykorzystywać... - doda z lekkim poczuciem winy.

Czy ta rozmowa w 1533 odcinku "M jak miłość" okaże się początkiem wspólnego życia Kingi i Pawła? Bardzo możliwe, bo bezczelny numer z Kamilą, jaki Piotrek wytnie we własnym domu na Deszczowej przekreśli wszystko!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany