M jak miłość, odcinek 1532: Dziecko Kamila dobije Magdę! Przekona się jaki jest bezwzględny - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Dziecko Kamila dobije Magdę! Przekona się jaki jest bezwzględny - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1532: Magda przekona się jaki Kamil jest bezwzględny! Porzucił własne dziecko - ZWIASTUN

2020-10-12 20:57

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Kamil (Marcin Bosak) ma dziecko, że jest ojcem 5-letniej Poli! Tajemnica Kamila wyjdzie na jaw po latach, zupełnie przypadkowo. Słysząc rozmowę Gryca z byłą kochanką Magda na własne uszy przekona się do czego jest zdolny jej przyjaciel. Dziecko Kamila stanie się elementem jego walki z kobietą, z którą kiedyś zdradził żonę! Nagle dla Magdy wszystko stanie się jasne, a w 1532 odcinku "M jak miłość" przekona się jak bezwzględny jest jej dawny ukochany. Nie zdoła jednak powiedzieć prawdy swojemu mężowi Andrzejowi (Krystian Wieczorek). Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nikt nie zna Kamila Gryca z "M jak miłość"! Kiedyś był zupełnie innym człowiekiem niż jest teraz, a Magda, która długo wierzyła w to, że Kamil nie jest takim potworem za jakiego chce uchodzić nareszcie przejrzy na oczy. Stanie się to w 1532 odcinku "M jak miłość" kiedy Kamil przypadkiem zjawi się w Grabinie, akurat wtedy kiedy ona z Andrzejem będą tam spędzać romantyczne chwile.

Gryc przywiezie Budzyńskiemu do podpisu ważne dokumenty. Jako wspólnik zapewni, że chodzi mu tylko o sprawy służbowe. Ale w 1532 odcinku "M jak miłość" ani będzie myślał, żeby zostawić Magdę z mężem sam na sam w magicznym siedlisku. Zostanie z nimi, oferując Andrzejowi nawet pomoc w koszeniu trawy. Bo Budzyński poratuje Marzenkę (Olga Szomańska), która zwolni "fachowców" od pielęgnacji ogrodu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

Wspólny wieczór Budzyńskich i Kamila w siedlisku w 1532 odcinku "M jak miłość" będzie miał wstrząsający finał. Bo Magda podsłucha przypadkiem, jak jej przyjaciel kłóci się przez telefon z jedną ze swoich byłych kochanek i będzie w szoku. Odkryje, że Kamil został ojcem i przed wszystkimi to ukrywa.

- Co ty pieprzysz! Wiem jak jest! Trzymasz mnie z daleka od córki, widzę ją dwa razy w życiu i teraz chcesz mnie wpakować w taki kanał?! Mowy nie ma! Zapomnij! Zapomnij mówię! - rzuci Kamil w 1532 odcinku "M jak miłość" przez telefon. Za nic w świecie nie będzie chciał zająć się własnym dzieckiem!

M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński załatwi Kamila, a Bartek zwiąże się z Natalką - ZWIASTUN

Poruszona Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" zapyta wprost. - Nie mówiłeś, że masz dziecko...- Z byłą żoną nie mam, ale z jej przyjaciółką mam. Dlatego żona wystąpiła o rozwód. Wiem to jest bez znaczenia, bo jej matka znalazła sobie jakiegoś faceta, któremu najwyraźniej nie odpowiada to, że ma dziecko i chce, żebym to ja się zaopiekował Polą...- Pola?- Tak, Pola... - odpowie Kamil.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński załatwi Kamila! Będzie chciał go utopić w rzece w Grabinie - ZWIASTUN

Nagle w 1532 odcinku "M jak miłość" Magda zda sobie sprawę jak okrutny i niewrażliwy jest Gryc. Nie tylko dla swojego dziecka. Zrozumie też, że wcale go nie zna! Nie wie nic o jego przeszłości! Kiedy pozna tajemnicę Kamila nie zdoła pojąć jak mogła być tak naiwna. Zachowa jednak ten sekret dla siebie. Zwłaszcza przy Andrzeju, który wyczuje, że z jego żoną coś się dzieje.- To jest bardzo biedny i nieszczęśliwy człowiek. Bardzo pogubiony facet. A poza tym potrafi być bezwzględny... Zapomniałam już o tym, wiesz? Albo nie chciałam tego zauważać... - przyzna Magda. - Ale co się stało?- Nic takiego... Luźne wnioski... - okłamie Budzyńskiego.

M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Kamil Gryc (Marcin Bosak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze