M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zacznie ciężko harować, żeby zdobyć Magdę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zacznie ciężko harować, żeby zdobyć Magdę!

M jak miłość, odcinek 1532: Kamil zacznie ciężko harować, żeby zdobyć Magdę!

Kamil (Marcin Bosak) w 1532 odcinku "M jak miłość" wytnie numer, jakiego nikt po nim nie będzie się spodziewał - zacznie ciężko pracować! W tym czasie pewny swego Budzyński będzie popijał piwko patrząc na starania Kamila i to może być błąd jego życia! Bo Magda będzie pod wielkim rażeniem tego, co Kamil zrobi w 1532 odcinku "M jak miłość"... Czy taki jest nowy plan obsesyjnie zakochanego w Budzyńskiej mecenasa - będzie dobry do szpiku kości?!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" po poważnej rozmowie o stanie zdrowia Magdy, Budzyński zabierze ją na weekendowy wypad do siedliska. A tam już czekać będzie na nich niespodzianka w postaci... Kamila!

W dodatku w 1532 odcinku "M jak miłość" bęzie to już zupełnie inny człowiek! Zamiast psychopatycznego mecenasa w siedlisku powita Budzyńskich wesoły, pracowity i bardzo zaangażowany w pomoc wszystkim dookoła Kamil! I okaże się, że jest gotów na każde upokorzenie, byleby tylko Magda spojrzała na niego łaskawym okiem.  

M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński załatwi Kamila, a Bartek zwiąże się z Natalką - ZWIASTUN

W jednej ze scen 1532 odcinka "M jak miłość" Kamil skosi cały trawnik ogromnego ogrodu, podczas gdy wyluzowany Andrzej będzie na leżaku popijał piwko. I nawet nie zauważy, że właśnie koło jego szczęśliwego nosa dzieje się coś naprawdę ważnego!

- No, gratuluję! Widzę, że wykonaliście całkiem niezłą robotę - pochwali Magda obu panów w 1532c odcinku "M jak miłość". - Brawo! super, panowie - doda patrząc już tylko na Kamila.   

Jeszcze w tym samym 1532 odcinku "M jak miłość" Andrzej spróbuje podle załatwić Kamila i wyśmieje go do Magdy, ale czy to coś zmieni? Magda będzie już myślami w trochę innym świecie... 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze