M jak miłość, odcinek 1530: Marysia wypędzi Pawła od Kingi! Nie zniesie oskarżeń matki - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1530: Marysia wypędzi Pawła od Kingi! Nie zniesie oskarżeń matki - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1530: Marysia wypędzi Pawła od Kingi! Nie zniesie oskarżeń matki - ZWIASTUN

2020-10-04 8:56

W 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie już pewna, że Paweł (Rafał Mroczek) kocha Kingę (Katarzyna Cichopek)! Postanowi działać, żeby nie dopuścić do romansu syna z żoną Piotrka (Marcin Mroczek). Zjawi się w domu Zduńskich na Deszczowej bez zapowiedzi i kiedy zobaczy Pawła i Kingę razem urządzi mu niezłą awanturę. Skończy się na tym, że w 1530 odcinku "M jak miłość" wypędzi syna za drzwi. A zarazem potem przekaże synowej złe wieści o Piotrku, że już do niej nie wróci. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20.55 w TVP2

Napięcie w rodzinie Zduńskich w "M jak miłość" sięgnie zenitu, a samotna Kinga przestanie sobie dawać radę bez Piotrka. W 1530 odcinku "M jak miłość" Kinga załamie się psychicznie do tego stopnia, że nawet Kamil (Marcin Bosak) będzie przerażony jej stanem. Kiedy wpadnie do Zduńskiej w wizytą zobaczy na własne oczy jak jest z nią źle.

Choroba jednej z bliźniaczek, Zuzi (Marcelina Kempka), tylko pogorszy sprawę. W trudnych chwilach Kinga będzie mogła liczyć na Pawła, a to w 1530 odcinku "M jak miłość" nie spodoba się z kolei Marysi. Matka Zduńskich upewni się już w swoich podejrzeniach, że Paweł zakochał się w Kindze! Nie pozwoli mu zbliżać się do żony brata, ale on jej nie posłucha. W konsekwencji razem z Kingą i bliźniaczkami pojedzie do szpitala, gdzie wszyscy go wezmą za męża i ojca Zuzi oraz Emilki (Julia Kempka). 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1530: Piotrek przekaże Marysi wstrząsające wieści z USA! Będzie z Kamilą

Kiedy wieczorem Kinga i Paweł wrócą z dziećmi do domu zastaną tam Marysię i Artura, którzy na Deszczowej zjawią się bez zapowiedzi! W 1530 odcinku "M jak miłość" Rogowska z trudem ukryje oburzenie, że syn się zbuntował przeciwko jej zakazowi. Na osobności, tak żeby Kinga ich nie usłyszała, urządzi mu niezłą awanturę. - Nie taka była umowa! Miałeś zadzwonić! Mieliśmy tu przyjechać razem!- Dobra mamo, nie chciałem robić zamieszania. Sama mówiłaś, że babcia ma wysokie ciśnienie...- Myślę, że nie o to ci chodziło!- A o co? Co sugerujesz? - Nic nie sugeruję! Tylko mam pytanie - w czym jeszcze chcesz zastąpić Kindze Piotrka? - rzuci oskarżycielskim tonem Marysia.

M jak miłość, odcinek 1530: Magda żoną Kamila. Przyjmie nazwisko Gryca. Szokujący zwrot akcji w małżeństwie Budzyńskich - WIDEO

Po tych słowach matki Paweł w 1530 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma. - Naprawdę myślisz, że mógłbym być takim gnojkiem?! Zaraz potem Rogowska niemal wypędzi go z domu brata. - Paweł pojechał do domu, prosił, żeby was pożegnać... - wytłumaczy później Kindze, ale to nie będzie prawda. Bo  Marysia zadba o to, by Paweł nie zbliżył się do Kingi jeszcze bardziej. - No tak, pewnie był zmęczony. To był długi i ciężki dzień... - przyzna Zduńska.

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł pobity przez brata! Tak Piotrek skatuje go za romans z Kingą - ZDJĘCIA

Widząc zmęczenie synowej Marysia w 1530 odcinku "M jak miłość" zaproponuje jej swoją pomoc. Lecz Kinga odmówi. - Dzięki, wiesz mamo, ale chyba nie ma potrzeby. Ogarnę wszystko. To już ostatnia prosta... Piotrek niebawem przylatuje...W tym momencie Artur postanowi przekazać żonie Piotrka złe wieści. - Kinga, Piotrek nie przyleci... Kiedy w 1530 odcinku "M jak miłość" Zduńska to usłyszy przejdzie kolejne załamanie psychiczne. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień o zachowaniu męża. W ogóle nie zechce słuchać nic o Piotrku!

M jak miłość odc. 1530. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1530. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1530. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1530. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1530. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1530. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze