M jak miłość, odcinek 1530: Paweł i Kinga w szpitalu z chorą córką! Zakazana miłość do żony Piotrka popchnie go do szaleństwa

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Paweł i Kinga w szpitalu z chorą córką! Zakazana miłość do żony Piotrka popchnie go do szaleństwa

M jak miłość, odcinek 1530: Paweł i Kinga w szpitalu z chorą córką! Zakazana miłość do żony Piotrka popchnie go do szaleństwa

2020-09-29 21:20

W 1530 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nie zdoła ukryć, że jest zakochany w Kindze (Katarzyna Cichopek). Czy jednak posunie się tak daleko, żeby nawiązać romans z żoną brata Piotrka (Marcin Mroczek)? Kolejne problemy Kingi, która w tajemnicy faszeruje się lekami doprowadzą do tego, że tylko Paweł w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie mógł ją uratować. Nie dość, że jedna z bliźniaczek Zduńskich, Zuzia (Marcelina Kempka), zachoruje i konieczna będzie pomoc lekarza, to jeszcze Marysia (Małgorzata Pieńkowska) domyśli się, że Paweł kocha Kingę i chce z nią być sam na sam. Potępi syna za to, co wyrabia z bratową.

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Czy Paweł i Kinga w "M jak miłość" będą mieli romans i zdradzą Piotrka? Wszyscy widzowie zadają sobie to pytanie, bo każde spotkanie Zduńskiej ze szwagrem będzie zwiastowało, że połączy ich coś więcej. Nie tylko Franka (Dominika Kachlik), która udaje dziewczynę Pawła, zorientuje się, że on tak naprawdę kocha Kingę.

Całkiem niedawno w "M jak miłość" Marysia zauważyła sposób w jaki Paweł traktuje Kingę, czułość i troskę wykraczające poza poprawne relacje między szwagrem z bratową! Przyłapała ich razem kiedy byli w Grabinie i potwierdziły się jej najgorsze przypuszczenia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

Niestety w 1530 odcinku "M jak miłość" Marysia dostanie kolejny dowód na to, że Pawła i Kingę łączy znacznie więcej niż powinno. W dniu, w którym zachoruje jedna z bliźniaczek przemęczona Kinga będzie kłębkiem nerwów. Znów sięgnie po leki na uspokojenie, które zażywa od niedawna. Nie poradzi sobie sama z chorą córką, więc na pomoc w 1530 odcinku "M jak miłość" znów ruszy jej Paweł.

Troskliwy wujek zawiezie dziewczynkę do lekarza w przychodni, a roztrzęsioną Kingę pocieszy i otoczy czułą opieką. W tym czasie w 1530 odcinku "M jak miłość" wiadomość o chorobie jednej z bliźniaczek dotrze do Rogowskich. I choć Marysia z Arturem (Robert Moskwa) zapewnią Kingę, że we wszystkim jej pomogą, to Paweł ich ubiegnie. Młodzi nie zaczekają na nich, choć rodzice zaproponują pomoc. 

Czy Paweł z "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą?

Zachowanie Pawła w 1530 odcinku "M jak miłość" nie spodoba się Marysi do tego stopnia, że po powrocie do domu Zduńskich na Deszczową pierwszy raz powie głośno i dosadnie o tym co myśli. Będzie już pewna, że zakochany Paweł jest o krok od romansu z bratową! Potępi syna i przypomni mu, że Kinga jest żoną Piotrka i nie może przekraczać już granic ich relacji. Bo Rogowska zrozumie w końcu, że syn odrzucił jej wsparcie, bo wciąż chce być blisko Kingi, sam na sam. Tak, żeby zastąpić Piotrka!

Sprawdź też: M jak miłość. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła! Pobije brata na oczach Marysi - ZWIASTUN

Zduński w 1530 odcinku "M jak miłość" będzie oburzony, że matka wtrąca się do jego życia. Nie zdoła bowiem wyrzucić bratowej z serca i zapomnieć o zakazanej miłości.

M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1530. Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odc. 1524: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: TVP/VOD
M jak miłość odc. 1524. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek), Zuzia (Marcelina Kempka), Emilka (Julia Kempka)
M jak miłość odc. 1524. Paweł (Rafał Mroczek), córka Kingi i Piotrka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1524. Paweł (Rafał Mroczek), córka Kingi i Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze