M jak miłość, odcinek 1529: Marcin przejrzy sprzątaczkę Budzyńskich. Jakub będzie uwodził Klaudię. Tak dotrą do spisku Anki?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1529: Marcin przejrzy sprzątaczkę Budzyńskich. Jakub będzie uwodził Klaudię. Tak dotrą do spisku Anki?

M jak miłość, odcinek 1529: Marcin przejrzy sprzątaczkę Budzyńskich. Jakub będzie uwodził Klaudię. Tak dotrą do spisku Anki?

2020-09-22 13:05

W 1529 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) wyśledzi spisek gosposi Budzyńskich (Żaneta Homa) i Anki (Weronika Rosati)! Agencja detektywistyczna Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i Marcina Chodakowskiego wpadnie na trop afery przypadkiem, ale sytuacja rozwinie się w jak w kryminale! Wspólnicy opracują w 1529 odcinku "M jak miłość" chytry plan, według którego jeden z nich zacznie się nawet z Klaudią umawiać... Czy dotrą aż na górę tej piramidy kłamstw do psychopatki Anki?

"M jak miłość" odcinek 1529 - wtorek 29.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" do rozgrywki Anki przeciw Magdzie (Anna Mucha) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek) dołączy firma detektywistyczna Marcina i Jakuba! Jak do tego dojdzie, że były policjant i jego wspólnikiem wpadną na trop afery szpiegowskiej z udziałem gosposi Budzyńskich, Klaudii na czele?

Przypomnijmy - w nowym sezonie "M jak miłość" nie do końca świadoma w co się pakuje, za to chytra Klaudia, da się namówić przebiegłej Ance na szpiegowanie Budzyńskich. Anka najpierw namówi Magdę, aby podzieliła się z nią usługami nowej pomocy domowej, a następnie ją u siebie zatrudni w podwójnej roli. A na dzień dobry po prostu Klaudię przekupi! 

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1529 odcinku "M jak miłość" Klaudię poznają Marcin i Jakub. "Wpadną" na gosposię Budzyńskich - szpiega Anki - przypadkowo, podczas kolejnego śledztwa. Ładna i sympatyczna dziewczyna zrobi na detektywach spore wrażenie... Marcin wpadnie na pomysł, aby wyswatać z Klaudią przyjaciela, ale po drodze na randkę wydarzy się jeszcze coś niezwykłego...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1528: Barbara po śmierci Józefa odziedziczy jego majątek! Znajdzie dowód, że opiekunka dręczy Modrego? - WIDEO

Jakub w 1529 odcinku "M jak miłość" faktycznie spotka się z Klaudią, ale czy na pewno tylko w matrymonialnych celach? Detektywi wpadną już na trop aferki szpiegowskiej, rozpętanej przez Ankę. Czy Marcin i Jakub uratują Budzyńskich?

Najnowsze