M jak miłość, odcinek 1529: Łukasz wpadnie w sidła Anety! Zrobi to na oczach Olka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1529: Łukasz wpadnie w sidła Anety! Zrobi to na oczach Olka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1529: Łukasz wpadnie w sidła Anety! Zrobi to na oczach Olka - WIDEO

2020-09-28 14:51

W 1529 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) rozpocznie nowe życie, a na jego drodze od razu stanie Aneta (Ilona Janyst). To nie będzie przypadek, że Olek (Maurycy Popiel) załatwi Wojciechowskiemu pracę w prywatnej klinice. Żona Olka dość szybko zwróci uwagę na młodego rehabilitanta i w 1529 odcinku "M jak miłość" bez opamiętania zacznie z nim flirtować. Łukasz, który jest wrażliwy na piękno kobiet, nawet jej nie powstrzyma. A to wszystko na oczach Olka!

"M jak miłość" odcinek 1529 - wtorek, 29.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Co w "M jak miłość" połączy Łukasza i Anetę? Zacznie się dość niewinnie kiedy w 1529 odcinku "M jak miłość" żona Olka, po dziwnej rozmowie ze swoją matką Iwoną (Hanna Śleszyńska), wpadnie na pomysł jak wzbudzić zazdrość w ukochanym. Przy okazji wypomni mężowi, że on nigdy o nią nie zabiegał, że zawsze sama musiała się starać, żeby podkręcić temperaturę uczuć w ich związku.

A ponieważ Aneta to kobieta, która przystępuje od razu do czynów, to w 1529 odcinku "M jak miłość" postanowi udowodnić mężowi na co ją stać. Nie dość, że zacznie flirtować ze swoim pacjentem Leszkiem Krajewskim (Sławek Uniatowski), to szybko przerzuci się też na Łukasza, który dzięki Olkowi zatrudnił się niedawno w klinice jako rehabilitant.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1529: Olek pozna prawdę o matce Anety! Iwona będzie śmiertelnie chora - ZWIASTUN

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w 1529 odcinku "M jak miłość" Aneta wykorzysta moment kiedy Olek będzie blisko niej. Flirt z Łukaszem to będzie jej metoda do osiągnięcia upragnionego celu - wzbudzenia w mężu zazdrości, nakłonienia go, żeby bardziej się postarał.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Atak Anety na Łukasza w 1529 odcinku "M jak miłość" będzie niespodziewany i zupełnie dla niego zaskakujący. Bo w żaden sposób nie sprowokuje przecież Chodakowskiej. - No, jak ci się u nas pracuje, kolego? - Fantastycznie! - odpowie Łukasz, cały czas nie spuszczając wzroku z Olka. - To super, bo ja sobie bardzo dużo po tej naszej współpracy obiecuję...

Sprawdź też: M jak miłość. Magda znów zostanie matką! Razem z Kamilem będzie wychowywać dziecko

- A ja obiecuję dać z siebie wszystko… - zapewni lekarkę i Chodakowskiego. Jednak dość szybko w 1529 odcinku "M jak miłość" usunie się w cień, żeby nie sprowokować Olka. A kiedy zniknie, Aneta z rozmarzonym uśmiechem powie: - Milutki... Co młodość, to młodość! Na tyle głośno, by jej słowa na pewno dotarły do męża. - Aneta, co w ciebie wstąpiło?! - zapyta Olek w 1529 odcinku "M jak miłość", wciąż nieświadomy tego, co planuje jego żona!

M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1529. Aneta (Ilona Janyst), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze