M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz oskarżony o kradzież! Zuchwały rabunek na plebanii u księdza

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz oskarżony o kradzież! Zuchwały rabunek na plebanii u księdza

M jak miłość, odcinek 1528: Mateusz oskarżony o kradzież! Zuchwały rabunek na plebanii u księdza

2020-09-23 13:39

Mateusz (Krystian Domagała) z "M jak miłość" będzie złodziejem?! Przeciwko Mostowiakowi padną poważne oskarżenia w 1528 odcinku "M jak miłość". Wykorzystując nieuwagę księdza (Maciej Damięcki) dostanie się na plebanię i ukradnie pieniądze na remont kościoła. Proboszcz z Lipnicy będzie pewny, że Mateusz dopuścił się kradzieży, że dla chłopaka nie ma żadnej świętości, skoro wziął się za zuchwałe rabowanie kościoła! Ale prawda w 1528 odcinku "M jak miłość" będzie zupełnie inna.

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1528 odcinku "M jak miłość" Mateusz zakradnie się na plebanię i w gabinecie księdza, wujka swojej przyjaciółki Ali (Alicja Ostolska) bez trudu namierzy metalową skrzynkę, w której proboszcz trzyma pieniądze - ofiary parafian na potrzeby kościoła. Mostowiak spróbuje ją otworzyć, trzymając już w rękach garść banknotów. Nagle do gabinetu zajrzy ksiądz, który w 1528 odcinku "M jak miłość" w ostatniej chwili zauważy młodego Mostowiaka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1528: Barbara wypędzona z domu przez Józefa i jego opiekunkę! Nawet Modry nie będzie chciał jej znać

Wystarczy jeden telefon do Rafała (Jakub Kucner), by policjant pojawił się na plebanii, a ksiądz w 1528 odcinku "M jak miłość" oskarżył Mateusza o kradzież. Dla niego sprawa będzie jasna - zuchwały rabunek, który się jednak nie udał, to sprawka wnuka Barbary (Teresa Lipowska) i syna Marka (Kacper Kuszewski).

- Mateusz Mostowiak chciał mnie dzisiaj okraść! Spłoszyłem go! Chciał zwinąć kasę, którą zbieram na remont! Widocznie jego towarzystwo albo koleżaneczek nie jest najlepsze dla Ali... - poskarży się ksiądz.

M jak miłość, odcinek 1528 ZWIASTUN. Barbara napuści księdza na Józka Modrego! Koszmar w domu Lilki

Jednak Rafał w 1528 odcinku "M jak miłość" nie da temu wiary. Dobrze zna Mateusza i wie, że nie byłby zdolny do tak haniebnego czynu. - Nie wierzę, że Mateusz chciał ukraść te pieniądze. Raczej zwrócić... - zauważy policjant, a dla księdza stanie się jasne, że to wszystko sprawka jego siostrzenicy Ali.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Dojdzie do makabrycznego wypadku

Faktycznie, nieco wcześniej w 1528 odcinku "M jak miłość" Ala okradnie wujka z pieniędzy na remont kościoła, żeby uciec z Grabiny. Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz powstrzymają ją przed tym szaleństwem. A zrozpaczona dziewczyna będzie się wstydziła oddać księdzu pieniądze. Poprosi więc o pomoc Mateusza, który zostanie oskarżony o kradzież!

M jak miłość odc. 1528. Ala (Alicja Ostolska), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Ala (Alicja Ostolska), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze