M jak miłość, odcinek 1526: Tajna umowa Rafała z księdzem w sprawie śmierci brata Ali. Będzie błagał, żeby go nie wydał

2020-09-20 13:38 Ag
M jak miłość, odcinek 1526: Tajna umowa Rafała z księdzem w sprawie śmierci brata Ali. Będzie błagał, żeby go nie wydał
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1526: Tajna umowa Rafała z księdzem w sprawie śmierci brata Ali. Będzie błagał, żeby go nie wydał

W 1526 odcinku "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner) wciąż nie będzie miał odwagi powiedzieć Ali (Alicja Ostolska), że to jego ojciec zabił jej brata Roberta (Filip Gurłacz). Policjant Wroński zginął, bo odkrył, że Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek) jest pedofilem! Zakochana w Rafale nastolatka w 1526 odcinku "M jak miłość" upije się i wpakuje się mu do łóżka. Ze względu na pamięć Roberta jego kolega poprosi księdza (Maciej Damięcki), by dalej dochowali tajemnicy. I ukrywali przed Alą prawdę o śmierci jej brata. Co zrobi proboszcz z Lipnicy, który jest dla Ali jak ojciec?

"M jak miłość" odcinek 1526 - poniedziałek, 21.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1526 odcinku "M jak miłość" Ala wciąż nie przestanie uganiać się za Rafałem, nie wiedząc o tym, że policjant jest synem zabójcy jej brata Roberta, że przez jego ojca od wielu miesięcy przechodzi dramat, a własna matka nie chce jej znać i oddała ją na wychowanie księdzu. Po skończeniu liceum zakochana nastolatka zapomni o tym, żeby przygotować się do matury i nadal będzie kombinowała jak uwieść Rafała. Zjawi się nawet na komisariacie w Lipnicy, gdzie w 1526 odcinku "M jak miłość" czeka ją ostra konfrontacja z Sonią (Barbara Wypych).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1526: Sonia popędzi Alę, żeby nie podrywała Rafała! Po pijaku wpakuje mu się do łóżka

Jednak Ala się nie podda i w 1526 odcinku "M jak miłość" po wybiciu kilku "piersiówek" alkoholu odwiedzi Rafała w leśniczówce. A wszystko po to, żeby uświadomić Stadnickiemu, że jest już dorosłą kobietą, a on nie ma prawa traktować jej jak dziecko. Ponieważ go nie zastanie położy się na jego łóżku i zaśnie. Rafał znajdzie ją kompletnie pijaną i odwiezie na plebanię do wujka, proboszcza.

M jak miłość, odcinek 1526 ZWIASTUN. Sonia popędzi Alę. Rafał przyzna się kto zabił jej brata. Banach ujawni kim jest Krystyna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ksiądz widząc siostrzenicę w takim stanie w 1526 odcinku "M jak miłość" bezradnie rozłoży ręce. Nie będzie wiedział jak dotrzeć do Ali, pomóc jej przygotować się do matury. Dopadną go nawet czarne myśli, że Ala nie zda i zniszczy sobie życie. Rafał w 1526 odcinku "M jak miłość" obieca jednak księdzu pomoc. W zamian jednak za milczenie w sprawie śmierci Roberta. - Ze względu na Roberta chciałbym pomóc Ali... Tak, żeby zdała maturę i dostała się na studia. Ja wiem, że ona największy problem ma z matematyką. A tak się akurat składa, że ja zawsze byłem bardzo dobry z matmy i mógłbym jej udzielać korepetycji.

- Byłoby wspaniale, tylko czy ona się zgodzi?- Z tym sobie już jakoś poradzę. Czy Ala zna kontekst sprawy z Robertem i moim ojcem?- Nie i ode mnie się nigdy tego nie dowie! - obieca proboszcz.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1528: Ala dowie się, że to ojciec Rafała zabił jej brata Roberta

Tym samym w 1526 odcinku "M jak miłość" Rafał i ksiądz umówią się, że Ala nigdy nie pozna prawdy o tym jak zginął Robert. Połączy ich nie tylko tajemnica śmierci Roberta, ale także tajny spisek dla dobra zbuntowanej nastolatki.

M jak miłość odc. 1526. Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), ksiądz (Maciej Damięcki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1526. Rafał Stadnicki (Jakub Kucner), ksiądz (Maciej Damięcki)
M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1526. Ewka (Jowita Chwałek), Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ewka (Jowita Chwałek), Ala (Alicja Ostolska)
	M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1526. Ala (Alicja Ostolska)
Najnowsze