M jak miłość, odcinek 1509: Szaleńczy pościg za gwałcicielem Lilki w Grabinie! Daniel ucieknie przed policją

2020-04-07 21:17 jkk
M jak miłość, odcinek 1509: Szaleńczy pościg za gwałcicielem Lilki! Daniel ucieknie przed Sonią i Jankiem
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1509: Szaleńczy pościg za gwałcicielem Lilki! Daniel ucieknie przed Sonią i Jankiem

W 1509 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Lilki (Monika Mielnicka) zostanie zdemaskowany! Kierowca karetki Daniel (Szymon Nygard) ucieknie przed Sonią (Barbara Wypych) i Jankiem (Tomas Kollarik). Czy policjanci nareszcie dopadną brutalnego bandytę? Nie wiadomo, czy gwałciciel Lilki będzie uzbrojony, więc Istnieje obawa, że będą ranni w pościgu rodem z amerykańskich filmów... Wielka ucieczka bandyty w 1509 odcinku "M jak miłość" wstrząśnie nie tylko Grabiną!

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Lilki znów zaatakuje! Przed drania wydarzy się kolejna tragedia! Do walki z Danielem ruszy tym razem Mateusz, ale przegra potyczkę z rosłym bandyta. Czy Mateusz zapłaci za bohaterską obronę ukochanej najwyższą cenę?

Z opresji uratuje młodych Andrzejek (Tomasz Oświeciński), a pomimo ran i strasznych wieści o Lilce Mateusz zdąży zadzwonić na policję. Sonia i Janek natychmiast ruszą w pościg za groźnym przestępcą! Czy im ucieknie?

M jak miłość, odcinek 1509: Sonia (Barbara Wypych)
Autor: tvp/vod
	M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Daniel (Szymon Nygard) - gwałciciel Lilki, Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1509. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

I tak w 1509 odcinku "M jak miłość" zobaczymy pościg rodem z amerykańskich filmów! Haas policyjnej syreny, wielki kurz nad Grabiną - Daniel będzie uciekał nie za wszelką cenę!

Jednak Sonia i Janek nie odpuszczą mu tym razem. Sprawa gwałtu Lilki już pojawi się w 1509 odcinku "M jak miłość", Ewa zacznie składać prawdziwe zeznania, ale jeden telefon, że gwałciciel znów ucieka, wypędzi wszystkich z komisariatu. 

Sonia i Janek, jak para najlepszych amerykańskich gliniarzy, bez żadnej dyskusji za to z całą ekipą, ruszą w pościg! I choć nie będą mieli dokładnych wskazówek, dokąd ucieka gwałcicel Lilki, dopadną go!

Kiedy Daniel zobaczy za swoimi plecami szybki radiowóz na sygnale, a czekać na niego już będzie policyjna zapora zostawi samochód i zacznie uciekać pieszo. Jednak cała chmara policjantów otoczy go!  

- Stój! Na kolana! Stój! - zacznie wołać Janek za uciekającym na piechotę bandytą. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1508: Gwałciciel Lilki zdradzi Marysi prawdę. Będzie chciał się tego pozbyć

Czy Sonia i Janek aresztują brutalnego gwałciciela Lilki w 1509 odcinku "M jak miłość"? Czy bandyta będzie uzbrojony? Jaką cenę sami za to zapłacą? Ogladaj już w 1509 odcinku "M jak miłość". 

Najnowsze