M jak miłość, odcinek 1494: Kisielowa przy księdzu będzie chciała zabić niewiernego męża

2020-02-11 15:48 Ag
M jak miłość, odcinek 1494: Kisielowa przy księdzu będzie chciała zabić niewiernego męża
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1494: Kisielowa przy księdzu będzie chciała zabić niewiernego męża

Pogróżki i wrzaski przed kościołem w "M jak miłość"! Taki skandal wywoła Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) kiedy w 1494 odcinku "M jak miłość" zobaczy swojego męża Roberta (Krzysztof Tyniec) obmacującego jedną z chórzystek z parafialnego chóru. Na oczach księdza wściekła Kisielowa urządzi w 1494 odcinku "M jak miłość" taką scenę, że Robert zacznie się bać, że ukochana w końcu go zabije.

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Nie ma mowy, by w "M jak miłość" między Kisielową a jej mężem zapanowała małżeńska sielanka. Wręcz przeciwnie! Robert Żak za bardzo ulega swoim słabością i fascynacjom innymi kobietami, by Zofia mogła zaznać spokoju. W 1494 odcinku "M jak miłość" Kisielowa kolejny raz przekona się, że nie może ufać ukochanemu!

Podczas próby parafialnego chóru Robert, który jako organista i dyrygent dba o wokalne przygotowanie wszystkich chórzystek, posunie się ciut za daleko. Mąż Kisielowej w 1494 odcinku "M jak miłość" zacznie delikatnie dotykać jednej z kobiet, żeby pokazać jej jak modelować głos. I właśnie wtedy zjawi się kipiąca furią Zofia!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1494: Lilka skoczy z wiaduktu. Dramatyczna akcja ratunkowa Mateusza. Zdąży uratować dziewczynę? - WIDEO

- Ty zdrajco wszeteczny! - krzyknie do męża, nie zważając na to, że wszystkie chórzystki i miejscowy ksiądz są świadkami jej wybuchu.

Naprawdę przerażony proboszcz w 1494 odcinku "M jak miłość" powstrzyma Kisielową przed rzuceniem się na Roberta z pięściami. Ale będzie miał spore problemy, by uspokoić krewką panią sołtys. - Nawet ksiądz ci nie pomoże! Chyba, że go poprosisz o ostatnią posługę! - zacznie grozić mężowi Kisielowa.

Sytuacja będzie na tyle poważna, że w 1494 odcinku "M jak miłość" Robert będzie się bał wrócić do domu. Zamiast tego poprosi o ratunek komendanta policji Staszka (Sławomir Holland). Poprosi nawet, żeby go aresztowano, bo boi się o swoje bezpieczeństwo. - Moja żona chce mnie zabić... Zapowiedziała to głośno i wyraźnie - poskarży się policjantowi ze łzami w oczach.

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1494: Joasia postrada zmysły przez list od Małgosi! Marysia zauważy niepokojący szczegół

Aż strach pomyśleć do czego jeszcze w "M jak miłość" będzie zdolna Kisielowa, by nauczyć swojego męża wierności. Jak zawsze w 1494 odcinku "M jak miłość" małżeńskie problemy Kisielowej odbiją się na innych mieszkańcach domu Mostowiaków w Grabinie, na księdzu i komendancie Staszku!

Bo zdradzona Zofia kolejny raz z walizką zjawi się u swojej jedynej przyjaciółki, Barbary (Teresa Lipowska).

M jak miłość, odc. 1494. Robert Żak (Krzysztof Tyniec) z chórzystką z kościelnego chóru
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1494. Robert Żak (Krzysztof Tyniec) z chórzystką z kościelnego chóru
M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki)
M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki), Robert (Krzysztof Tyniec)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki), Robert (Krzysztof Tyniec)
M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1494. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ksiądz (Maciej Damięcki)
Najnowsze