M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił - WIDEO

2020-01-21 7:29 jkk
M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił
Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił

W 1493 odcinku "M jak miłość" ciało Artura (Tomasz Ciachorowski) zostanie znalezione w lesie! Kamil (Marcin Bosak) odkryje prawdę o zabójstwie Artura podczas własnego śledztwa. To właśnie on ujawni, że Olek (Maurycy Popiel) zabił psychopatę! Do swoich celów wykorzysta wszystkie paskudne środki, będzie manipulował, oszukiwał. Aż trudno uwierzyć jak wiele osób Kamil wykorzysta w 1493 odcinku "M jak miłość" na swojej drodze do prawdy Nie tylko Olka, ale także Marcina (Mikołaj Roznerski) i Magdę (Anna Mucha)...

"M jak miłość" odcinek 1493 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w 1493 odcinku "M jak miłość" pokaże swoje najgorsze oblicze. Z arsenału prawniczych sztuczek wyjmie te najgorsze: będzie udawał przyjaźń, miłość i chorobę. Ale trzeba mu przyznać, ze okaże się skuteczny.

M jak miłość, odcinek 1491: Lilka straci przytomność w szkole! Wszyscy dowiedzą się o gwałcie?

Pierwszą ofiara Kamila na jego drodze do prawdy będzie w 1493 odcinku "M jak miłość" Marcin. Kamil zacznie intensywnie trenować boks tylko po to, aby... zaprzyjaźnić się z Chodakowskim!

Z kolei Magda, przekonana, że powodem nagabywań ze strony Kamila jest jego niegasnące uczucie do niej, będzie mu opowiadać o konflikcie rodziny Marcina ze Skalskim. Niestety, nie podejrzewając niczego złego, Magda zdradzi też, że podczas dramatycznych wydarzeń w domku nad jeziorem był także Olek.

Czytaj tez: Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą go w 1490 odcinku?

I to już wystarczy sprytnemu prawnikowi w 1493 odcinku "M jak miłość"! natychmiast wymyśli sobie chorobę, z którą uda się do prosto do Olka! Czy to właśnie Kamil pogrąży rodzinę Chodakowskich i zniszczy życie Marcina, Izy, a przede wszystkim Olka?

Na pewno w misji Kamila bardzo pomagają mu ciotka Artura, która robi wszystko, aby "uczcić pamięć" psychopaty i zleciła mu to zadanie. Skalska nęka Izę, aby znaleźć jego zabójcę - bo takiej przyczynie odejścia Skalskiego "poinformowała" ją wróżka. Ale i szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek) , który odkopie zwłoki!

Czy Olek w 1493 odcinku "M jak miłość" pójdzie siedzieć?

Najnowsze