Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą go w 1490 odcinku?

2020-01-17 20:54 jkk
Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera w 1490 odcinku?
Autor: MTL Maxfilm Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera?

Sławek Uniatowski odejdzie z "M jak miłość", a grany przez niego Leszek Krajewski podejmie dramatyczną decyzję! Czy bohater zostanie uśmiercony? W 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek nie będzie mógł znieść, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest z Michałem (Paweł Deląg)... Nie przeżyje widoku ukochanej z innym, więc wyjedzie z Polski jak najdalej od Asi. Na pewno Krajewski na długo opuści "M jak miłość", a Uniatowski pożegna się z serialem w wyjątkowo smutnych okolicznościach.

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Leszek w 1490 odcinku "M jak miłość" podejmie kilka życiowych decyzji. Najważniejszą pod wpływem impulsu b- nie zniesie widoku swojej ukochanej Joasi w objęciach Michała! Czy będzie miał racje, że szybko pocieszyła się i już o nim zapomniała?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary

W 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek wybierze się do Michała, aby rozliczyć się z nim ostatecznie za wynajem mieszkania. Krajewski od jakiegoś czasu myśli nad wyjazdem za granicę, aby oderwać się problemów w pracy - nie chce brać odpowiedzialności za przekręty swojego ojca. Niewątpliwie na decyzję będzie miał też wpływ dramat, związany ze stratą dziecka Leszka i Niny.

Jednak aż do 1490 odcinka "M jak miłość" nie będziemy podejrzewali, że Leszek zrezygnuje z walki o Joasię! Jednak wszystko potoczy się inaczej... Podczas wizyty na Wietrznej Leszek zobaczy roześmianą Joasię, Wojtka i Michała razem. Co za szczęśliwa rodzina - pomyśli Leszek i poczuje się tak dotknięty, że wycofa się niezauważony i odjedzie.

Zobacz również: M jak miłość. Piotrek pobije Pawła za Kingę? Już raz spuścił mu łomot - WIDEO

Czy będzie miał racje podejrzewając, że Joasia pocieszyła się w ramionach Michała i już o ich miłości nie pamięta? Czy może uśmiech ukochanej to tylko pozór, pod którym skrywa wielką tęsknotę za nim? Wiele na ten temat dowiemy się w szczerej rozmowie Joasi z Barbarą w 1490 odcinku "M jak miłość"...

Najnowsze