Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą go w 1490 odcinku?

2020-01-17 20:54 jkk
Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera w 1490 odcinku?
Autor: MTL Maxfilm Uniatowski odejdzie z M jak miłość! Leszek nie przeżyje bez Joasi. Uśmiercą jego bohatera?

Sławek Uniatowski odejdzie z "M jak miłość", a grany przez niego Leszek Krajewski podejmie dramatyczną decyzję! Czy bohater zostanie uśmiercony? W 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek nie będzie mógł znieść, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest z Michałem (Paweł Deląg)... Nie przeżyje widoku ukochanej z innym, więc wyjedzie z Polski jak najdalej od Asi. Na pewno Krajewski na długo opuści "M jak miłość", a Uniatowski pożegna się z serialem w wyjątkowo smutnych okolicznościach.

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Leszek w 1490 odcinku "M jak miłość" podejmie kilka życiowych decyzji. Najważniejszą pod wpływem impulsu b- nie zniesie widoku swojej ukochanej Joasi w objęciach Michała! Czy będzie miał racje, że szybko pocieszyła się i już o nim zapomniała?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary

W 1490 odcinku "M jak miłość" Leszek wybierze się do Michała, aby rozliczyć się z nim ostatecznie za wynajem mieszkania. Krajewski od jakiegoś czasu myśli nad wyjazdem za granicę, aby oderwać się problemów w pracy - nie chce brać odpowiedzialności za przekręty swojego ojca. Niewątpliwie na decyzję będzie miał też wpływ dramat, związany ze stratą dziecka Leszka i Niny.

Jednak aż do 1490 odcinka "M jak miłość" nie będziemy podejrzewali, że Leszek zrezygnuje z walki o Joasię! Jednak wszystko potoczy się inaczej... Podczas wizyty na Wietrznej Leszek zobaczy roześmianą Joasię, Wojtka i Michała razem. Co za szczęśliwa rodzina - pomyśli Leszek i poczuje się tak dotknięty, że wycofa się niezauważony i odjedzie.

Zobacz również: M jak miłość. Piotrek pobije Pawła za Kingę? Już raz spuścił mu łomot - WIDEO

Czy będzie miał racje podejrzewając, że Joasia pocieszyła się w ramionach Michała i już o ich miłości nie pamięta? Czy może uśmiech ukochanej to tylko pozór, pod którym skrywa wielką tęsknotę za nim? Wiele na ten temat dowiemy się w szczerej rozmowie Joasi z Barbarą w 1490 odcinku "M jak miłość"...

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze