M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary

2020-01-09 13:11 Ag
M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary
Autor: MTL Maxfilm/ AKPA M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary

W 1490 odcinku "M jak miłość" Małgosia (Joanna Koroniewska) wyśle do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), w którym zapowie, że wkrótce wróci do Polski i zabierze jej dzieci. To będzie wyjątkowo okrutna zemsta, którą w Joasię wymierzy Nina (Agnieszka Judycka). Ale nieświadoma zagrożenia Chodakowska w 1490 odcinku "M jak miłość" będzie szukała pomocy u Barbary (Teresa Lipowska). Powie Mostowiakowie, że jej ukochana córka Małgosi planuje powrót do kraju?

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Małgosia odeszła z "M jak miłość" siedem lat temu, ale wątek jej tajemniczego zniknięcia w USA, choroby psychicznej, aż wreszcie zerwanych kontaktów z rodziną zawsze wzbudza sporo emocji wśród widzów. Oczywiście nie wszyscy czekają na powrót Joasi do "M jak miłość", ale na pewno wielu liczy na to, że scenarzyści jakoś wreszcie zakończą losy tej postaci.

Nie tak szybko, bo w 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie list od Małgosi, w którym zagrozi jej, że wróci, żeby odzyskać swoje dzieci. Chodakowska jako żona zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk) ma jednak pełne prawa do wychowywania Wojtusia (Feliks Matecki), a Zosia (Julia Wróblewska) jest już przecież dorosła.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Pogróżki Małgosi w liście w 1490 odcinku "M jak miłość" wprawią Joasię w osłupienie i naprawdę zacznie się bać, że prawdziwa matka Wojtka zjawi się w Polsce. Nie będzie miała pojęcia, że za listem stoi Nina! To ona, podpisująca się jako Gosia, napisze do Asi, żeby tym samym zemścić się na rywalce za to, że przez nią Leszek (Sławek Uniatowski) ją porzucił.

Sprawdź też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA z inną twarzą! Joanna Koroniewska już nie zagra. Kto ją zastąpi?

Jeszcze tego samego dnia w 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia spotka się z Barbarą. Wyzna Mostowiakowiej, że ma poważne problemy i nie radzi sobie po rozstaniu z Leszkiem. Czy wspomni też Barbarze o liście od Małgosi i jej zapowiedzianym powrocie? Niewykluczone, że Joasia zatai to przed seniorką rodu, żeby nie dawać jej złudnych nadziei, że znów zobaczy córkę.

M jak miłość odc. 1453. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1453. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odc. 1482. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1482. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość, odc. 1482. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1482. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: AKPA M jak miłość. Małgosia (Joanna Koroniewska), Barbara (Teresa Lipowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze