M jak miłość, odcinek 1470: Joasia ukryje przed Wojtusiem jak bardzo Leszek ją skrzywdził

2019-11-16 19:23 jkk
M jak miłość, odcinek 1470: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: vod tvp

W 1470 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ochroni Wojtusia (Feliks Matecki) przed prawdą o Leszku (Sławek Uniatowski)! Młody człowiek jednak będzie wiedział swoje i spróbuje namieszać. Wojtuś niezbyt dobrze będzie znosił wiecznie dzwoniący i nieodbierany telefon... Wyprawa nad jezioro mamy i syna może zakończyć się powrotem Leszka lub definitywnym rozstaniem pary. Jak będzie? Przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1470 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1470 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami jak cała trójka: Joasia, Wojtuś i Leszek cierpi z powodu ucieczki mamy z synem do siedliska. Czy chwila oddechu, ładna pogoda i zabawy z Wojtusiem pomogą Joasi poukładać trudne sprawy?

W pogodny dzień 1470 odcinka "M jak miłość" Joasia wybierze się z Wojtusiem nad wodę. Sympatyczny czas, spędzany na grze będzie zakłócał wciąż dzwoniący telefon. Joasia jednak nie będzie go odbierać, co w końcu zachęci Wojtusia do rozmowy. 

Dlaczego nie odbierzesz? Facet się załamie - zapyta mamę.

- Nie przeginasz trochę? To nie są twoje sprawy, smarkaczu - prychnie nieco lekceważąco Joasia, próbując zakończyć temat. Wojtuś jednak w 1470 odcinku "M jak miłość" nie będzie dawał za wygraną... 

- Wiesz co, ja już nie jestem dzieckiem. Myślisz, że ja nic nie widzę? Widzę. I rozumiem. Nie wiem co koleś nabroił, ale...

- Wojtek, ja nie będę z tobą na ten temat rozmawiać! 

- Dlaczego?

- Bo nie! - krzyknie Joasia. 

- Po prostu nie chcę, żebyś była taka smutna. A Leszek wcale nie jest taki zły! - i Wojtuś nieco podniesie głos.  

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1474 - Tajemniczy mężczyzna w życiu Marysi

I tak w 1470 odcinku "M jak miłość" Wojtuś postanowi wziąć sprawy w swoje ręce! Kiedy Joasia oddali się podumać nad samą wodą, on odbierze telefon od Leszka!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1474 - Życie Bartka w ruinie

- Halo? Joasia nie może teraz rozmawiać - powie przyciszonym głosem. 

- Nie może czy nie chce? Wojtek, proszę cię, powiedz mi chociaż gdzie jesteście! Dobija się do Joasi od kilku dni i jedyne co wiem, to że gdzieś wyjechaliście - będzie prosił Krajewski syna ukochanej.  

- Nie mogę, Joasia mnie zabije! - Wojtuś jeszcze będzie się bronił. 

- Posłuchaj, zaszło nieporozumienie i chciałbym je wyjaśnić, ale Asia nie daje mi na to szans. Wiem, że ją też ta sytuacja musi dużo kosztować...

Czy Wojtuś w 1470 odcinku "M jak miłość" ulegnie i powie Leszkowi, że Joasia jest z nim w Grabinie? A może jednak przestraszy się stanu nerwów mamy i będzie milczał?

Zobaczymy, jak oceni sytuację nastolatek - czy lepiej będzie Joasi z Leszkiem, czy bez niego. Czy Chodakowska i Krajewski jeszcze się spotkają i ile on jest gotów dla niej zrobić - przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość". 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1477 - Michał wróci i od razu zrobi z Joasi morderczynię!