M jak miłość, odcinek 1474: Nowe życie Bartka. Zamieszka w starej ruderze z dala od Uli

2019-11-16 18:23 jkk
M jak miłość, odcinek 1474: Nowe życie Bartka. Zamieszka w starej ruderze z dala od Uli
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1474: Nowe życie Bartka. Zamieszka w starej ruderze z dala od Uli

W 1474 odcinku "M jak miłość" będziemy towarzyszyć Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) w jego nowym życiu. Po burzliwym rozstaniu z Ulą (Iga Krefft) wyjedzie z siedliska i wyruszy w swoją drogę. Czy dzięki jego poświęceniu Ula rzeczywiście zrozumie, czy kocha męża? Dokąd uda się Bartek i w jakich warunkach będzie wiódł samotnicze życie zobaczymy w 1474 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Dramatyczne wydarzenia w małżeństwie Uli i Bartka zakończą się w 1474 odcinku "M jak miłość" jego decyzją o rozwodzie. Podejmie ją kiedy zobaczy żonę przy szpitalnym łóżku umierającego Janka - nie będzie w stanie patrzeć na łzy żony. 

Ula dzięki bohaterskiej postawie byłego narzeczonego cudem uniknie śmierci! On z postrzałem wyląduje w szpitalu, a Bartek rozprawi się z Grzelakiem i w 1474 odcinku "M jak miłość" wyjedzie. Na pożegnanie postawi Uli pewien warunek, który będzie niewielką furtką do powrotu. Sam jednak zamieszka z strasznej ruderze!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1474 - Tajemniczy młodzian w życiu Marysi! Czy to syn milionera?

W warsztacie w Jonkowie w 1474 odcinku "M jak miłość" Bartka jako pierwszy odwiedzi Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Brat będzie próbował namówić go do powrotu do siedliska, ale bez skutku.

W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartka w jego ruderze odwiedzi też Ula.Dzięki długiej rozmowie Ula poczuje, że ich małżeństwo ma jeszcze szanse i odważnie zaproponuje mężowi wyjazd na stałe do Australii. Niestety, znów zrozumie, że Bartek nie rzuca słów na wiatr i jego decyzja jest twarda.

- Sama wiesz, że to się nie uda. Możesz uciec na koniec świata, ale to nie zmieni twoich uczuć do Janka - odpowie Bartek Uli w 1474 odcinku "M jak miłość". 

- Jak możesz tak mówić? Kocham tylko ciebie! - zaprotestuje gorąco Lisiecka. 

- Jeśli powiesz mi to samo za rok... Jeśli wtedy będziesz pewna... To jedyne wyjście. Musimy się rozstać, żebyś się przekonała co naprawdę i do kogo czujesz - postawi Bartek twardy warunek żonie. 

 Czy faktycznie poświęcenie męża dla Uli da jej poważnie do myślenia i zrozumie wreszcie kogo naprawdę kocha? A może po prostu nie będzie chciała być sama i będzie szukać kogoś, kto szybko zastąpi jej Bartka? W końcu cała Grabina odwróci się od niej... Warto śledzić samotne życie młodych Lisieckich po rozstaniu od 1474 odcinka "M jak miłość". 

Najnowsze