M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Ciotka zabitego Skalskiego znajdzie zwłoki i wyprawi mszę?

2020-01-09 8:36 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Ciotka zabitego Skalskiego znajdzie zwłoki i wyprawi mszę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Ciotka zabitego Skalskiego znajdzie zwłoki i wyprawi mszę?

W 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka (Agata Rzeszewska) Artura (Tomasz Ciachorowski), przekonana o jego śmierci urządzi mu... pogrzeb i mszę za jego duszę! Czy rytuały, które zorganizuje Skalska przyciągną uwagę organów ścigania? Czy Artur dokona strasznej zemsty zza grobu na rodzinie Marcina (Mikołaj Roznerski) rękami swojej nawiedzonej ciotki? ? Czy prawda o zabójstwie Artura wyjdzie na jaw zobaczymy w 1489 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka psychopaty Artura zacznie eskalować prawdę o jego zniknięciu. W tym celu zorganizuje pogrzeb i mszę za duszę psychopaty!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1490: Powrót Małgosi i perfidna zemsta! Joasia poszuka ratunku u Barbary

Coraz bardziej przekonana o słuszności słów wróżki, która "wyjawiła" "prawdę", iż zwłoki Artura zostały zakopane, Skalska zacznie nękać w 1489 odcinku "M jak miłość" Izę (Adriana Kalska). Czy starsza pani oszalała z samotności, czy bardzo sprytnie manipuluje znękaną psychicznie i delikatną Izą?

Być może Skalska nie wie do końca co zrobić z informacjami od zaufanej wróżki, jednak jest przytomna na tyle, że poprosi o pomoc prawnika. Kamil (Marcin Bosak) zostanie jej powiernikiem, a być może zgodzi się na reprezentowanie jej sprawy.

Czy Skalskiej uda się nasłać Kamila na Izę i całą, rodzinę Chodakowskiego? Na pewno pogrzeb i msza za duszę zmarłego, który oficjalnie jest wciąż tylko zaginiony, mogą przyspieszyć sprawy... Czyżby Artur miał nękać rodzinę Chodakowskich zza grobu rękami swojej ciotki? Przekonamy się w 1489 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze