M jak miłość, odcinek 1489: Aleksandra poza sekret syna. Podsłucha rozmowę Marcina

2020-01-27 19:41 sz
M jak miłość, odcinek 1489: Aleksandra poza sekret syna. Podsłucha rozmowę Marcina
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1489: Aleksandra poza sekret syna. Podsłucha rozmowę Marcina

W 1489 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) pozna sekret syna! Podsłucha rozmowę Marcina (Mikołaj Roznerski) z Izą (Adriana Kalska) i struchleje. Do tej pory nie miała pojęcia, w co wpakowała się jej pociecha. W 1489 odcinku "M jak miłość" ostanowi wziąć sprawę w swoje ręce. Co się wydarzy? Co usłyszy Aleksandra? Tego w "M jak miłość" nie możesz przegapić.

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" Aleksandra wejdzie do mieszkania Marcina w nieodpowiednim momencie. Wcześniej w "M jak miłość" Chodakowska zerwała z Krajewskim (Grzegorz Wons), który zachował się jak skończony cham i prostak. Dowiedziała się też, że jego milionowy majątek nie został zdobyty do końca legalnie. Myślała, że po rozstaniu wszystko wróci do normy... 

Niestety Krajewski w "M jak miłość" zaczął wyżywać się na Marcinie. Chodakowski ma problem, ponieważ sam zdaje sobie sprawę z tego, że szef i jednocześnie niedoszły ojczym może wpakować go na niezłą minę. Może spróbować obciążyć go winą za wszystkie swoje przekręty! Iza w 1489 odcinku "M jak miłość" zacznie martwić się o ukochanego. Półżartem rzuci, że przynajmniej nie ma już problemu z Leszkiem (Sławek Uniatowski).
- Ja się nie śmieję, tylko gorzej z tym tatuśkiem Leszka, co? - zagai go. W tym czasie w 1489 odcinku "M jak miłość" wejdzie Aleksandra. Chodakowscy nie zauważą jej, ponieważ będą stać za zamkniętymi drzwiami w łazience.
- No ja daję radę, ważne, że matka skończyła z tym Krajewskim - matka usłyszy głos Marcina.
- Tak, tylko szkoda, że ten facet teraz wyżywa się na tobie.
- Przeżyję, tylko ani słowa matce, dobrze? Nie chcę, żeby się martwiła...

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1488: Górecki razem z Aleksandrą wykończą Krajewskiego! Ujawnią wszystkie brudy

Aleksandra w 1489 odcinku "M jak miłość" dla niepoznaki trzaśnie drzwiami wejściowymi i krzyknie na całe mieszkanie, że już jest. Uda, że niczego nie słyszała, jednak nie zamierza tak tego zostawić. Postanowi rozmówić się z Krajewskim!

Najnowsze