M jak miłość, odcinek 1488: Ciotka Artura wpadnie w obłęd! Napuści Kamila na policję

2020-01-27 11:55 jkk
M jak miłość, odcinek 1488: Ciotka Artura wpadnie w obłęd! Napuści Kamila na policję
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1488: Ciotka Artura wpadnie w obłęd! Napuści Kamila na policję

W 1488 odcinku "M jak miłość" ciotka (Agata Rzeszewska) zamordowanego psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski), pogrąży się i do reszty wpadnie w obłęd! Do swoich wariackich celów wykorzysta Kamila (Marcin Bosak), który będzie w nie lepszej formie... Skalska napuści Kamila na policję i namówi, aby użył wszystkich swoich kontaktów, by dociec prawdy o śmierci Artura. Czy wzięty prawnik da się na to namówić w 1488 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" ciotka Artura już kompletnie straci rozum! Na spotkaniu z Kamilem ujawni co jej siedzi w słowie... Czy faktycznie wzięty mecenas postawi na szali swoja karierę dla urojeń ciotki psychopaty?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1488: Magda w szpitalu opuszczona przez Andrzeja! Będzie pocieszał swoją byłą

- Wszyscy myślą, że zwariowałam - zacznie spotkanie z Kamilem Skalska. - Ale mam pewność, po protu wiem, że Artur nie żyje!

- To, że on nie dzwoni i nie pisze teraz jest w jego obecnej sytuacji jak najbardziej uzasadnione - zacznie jej tłumaczyć Kamil. Czy jednak odwołanie do faktów - znikniecie psychopaty po ataku na rodzinę Chodakowskich - cokolwiek może zmienić?

- Tak, bo nie żyje! - ciotka nie da się tak łatwo "zbić z pantałyku"...

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Joasia będzie potwornie cierpiała. Kurdej-Szatan mocno o odejściu z serialu!

- Może byś spróbował dowiedzieć się, co się stało? Skontaktować się z policją? - zacznie błagać ciotka prawnika. - Popytać, sprawdzić to jakoś... Jesteđ prawnikiem, masz swoje kontakty... - odwoła się do ambicji Gryca Skalska. - Jestem mu to winna, chociaż tyle powinnam dla niego zrobić - ciotka użyje wszystkich sztuczek, także weźmie Kamila na litość.

I faktycznie, w 1488 odcinku "M jak miłość" Skalska poruszy właściwe struny w sumieniu Kamila. Bo zaraz kiedy ona skończy swój wywód, ona doda:

- Ja też mam dług wobec niego, poważny. Gdyby nie jego pieniądze nie siedziałbym teraz tutaj z tobą - powie prawnik. Nic nie obiecuje, ale spróbuje sie dowiedzieć czegoś.

Czy Kamil w 1488 odcinku "M jak miłość" spełni żądania i błagania psychopatycznej ciotki mordercy? Czy to właśnie Kamil odkryje prawdę o śmierci Artura i ostatecznie pogrąży Olka (Maurycy Popiel)?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze