M jak miłość, odcinek 1483: Andrzej będzie miał drugiego syna. Magda podejmie ostateczną decyzję!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Andrzej będzie miał drugiego syna. Magda podejmie ostateczną decyzję!

M jak miłość, odcinek 1483: Andrzej będzie miał drugiego syna. Ukryje przed Magdą, że już jest ojcem

2020-01-03 8:28

W 1483 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wezmą ślub, a ten piękny dzień zacznie się od sporej zmiany w ich życiu. Budzyński, który wciąż nie powiedział Magdzie, że ma nieślubne dziecko, postanowi znów zostać ojcem. Właściwie poprosi go o to syn Magdy, Maciek (Franciszek Przanowski), który w 1483 odcinku "M jak miłość" zwróci się do Andrzeja z wyjątkową prośbą. A przecież Magda adoptowała go razem z byłym mężem Olkiem (Maurycy Popiel)...

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku "M jak miłość" pociągnie za sobą decyzję, która wpłynie na ich wspólną przyszłość. I będzie dotyczyła także byłego Magdy, Olka Chodakowskiego. Jako przybrany ojciec Maćka w ogóle się nie sprawdził, więc nic dziwnego, że chłopiec w Budzyńskim widzi swojego tatę. A że Magda już od dawna właściwie wychowuje syna bez udziału Olka, to stanie się jasne, że Andrzej teraz zostanie ojcem.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1483: Noc poślubna Magdy i Andrzeja! Tak ostrych scen jeszcze nie było - MOCNE ZDJĘCIA

Jednak, żeby tak było to Magda musi podjąć ostateczną decyzję, by pozbawić Olka praw do Maćka. W 1483 odcinku "M jak miłość" Maciek wyjawi mamie i ojczymowi, że niczego bardziej nie pragnie. Zaskoczy zakochanych w łóżku i zaprosi ich na przedślubne, rodzinne śniadanie, by "wkupić" się w łaski nowego taty.

- Podlizuję się, bo teraz kiedy w końcu bierzecie ślub to może panie mecenasie w końcu postanowisz mnie usynowić? Jak to wygląda od strony prawnej?
-
Nie wiem, ale mam jakieś wyjście? - Budzyński zażartuje, bo od dawna traktuje Maćka jak własne dziecko.
- Nie za bardzo... - odpowie ze śmiechem Maciek.

Podczas wesela w 1483 odcinku "M jak miłość" szczęśliwy Maciek poczuje, że wreszcie ma pełną rodzinę, którą tak bardzo od początku chciała mu stworzyć Magda. Jego niepokój wzbudzi jednak podróż poślubna nowożeńców, bo nie wyjawią mu gdzie się wybierają. - Co za tajemnice? Przed własnym synem!
- Wiesz co synku mamy takie swoje sprawy... Egzotyczny wyjazd bardzo...
- Prawie na koniec świata, ale uznaliśmy z żoną, że warto! - odpowie Budzyński.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem. Poważna choroba w tle zupełnie załamie Zduńskiego

Co ciekawe ani przed ślubem, ani po nim Andrzej w 1483 odcinku "M jak miłość" nie wspomni Magdzie o drugim synu, Piotrusiu (Hubert Zduniak), który sześć lat temu wyjechał z matką za granicę i zniknął z ich życia.

M jak miłość, odc. 1483. Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1483. Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość, odc. 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1483. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze