M jak miłość, odcinek 1478: Barbara wyzna Marysi co ją łączy z Józefem. Zapomniała o Lucjanie?

2019-12-11 17:31 Ag
M jak miłość, odcinek 1478: Barbara wyzna Marysi co ją łączy z Józefem. Zapomniała o Lucjanie?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1478: Barbara wyzna Marysi co ją łączy z Józefem. Zapomniała o Lucjanie?

W 1478 odcinku "M jak miłość" więź, która połączyła Barbarę (Teresa Lipowska) z Józefem Modrym (Stefan Friedmann) stanie się jeszcze silniejsza. Wdowa po Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz) zacznie się martwić o zdrowie swojego przyjaciela. Do tego stopnia, że wyciągnie go na badania w przychodni w Lipnicy. A później w 1478 odcinku "M jak miłość" Barbara zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ze swoich ciepłych uczuć do Józefa. Mostowiakowa poczuje się bardzo samotna... Czy właśnie Józef zastąpi jej Lucjana?

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Od śmierci Lucjana w "M jak miłość" minęły już dwa lata, a Barbara nie wyobraża sobie, żeby ktoś mógł zająć miejsce jej męża, tak w jej sercu, jak w domu Mostowiaków w Grabinie. Dlatego nie mogła znieść panoszącego się wszędzie ukochanego Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), oszusta Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec), który przywłaszczył sobie nawet szachy Lucjana i przejął jego fotel! Samotność robi jednak swoje, a seniorka rodu znalazła oparcie w trudnych chwilach w bliskim przyjacielu.

W 1478 odcinku "M jak miłość" Barbara razem z Józefem odwiedzi wiejską przychodnię w Lipnicy, bo namówi Modrego na profilaktyczne badania serca. Będzie martwić się o sąsiada, który stał się dla niej kimś naprawdę ważnym. Marysia zauważy łączącą ich więź. - Dobrze, że się zaprzyjaźniliście...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża

Mostowiakowa w 1478 odcinku "M jak miłość" wcale się tego nie wyprze. Od kiedy z domu wyprowadziła się Kisielowa poczuje się bardzo samotna. - No wiesz, po wyjeździe Zosi w domu zrobiło się tak jakoś pusto, smutno... Wy rano idziecie do pracy, a ja... Wiesz, ja zawsze wychodzę do ludzi. Znasz mnie. Ale to jest tylko sąsiedzka przyjaźń!
- Mamo, nie musisz się tłumaczyć... - stwierdzi córka Barbary.

Podczas wspólnego spaceru po Grabinie Józef wyzna Barbarze jak docenia jej troskę i opiekę. Podziękuje, że zabrała go na badania, bo dzięki temu dostał nowe leki na serce i może pożyje trochę dłużej. - Obyś żył jak najdłużej Józiu - ucieszy się Mostowiakowa.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1478: Barbara zobaczy Ulę z Jankiem! Rozpęta się wielka awantura - WIDEO