M jak miłość, odcinek 1476: Aga zlituje się na Łukaszem i złamie ważną obietnicę. Powie mu gdzie jest Katia?

2019-12-08 11:11 sz
M jak miłość, odcinek 1476: Aga zlituje się na Łukaszem i złamie ważną obietnicę. Powie mu gdzie jest Katia?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1476: Aga zlituje się na Łukaszem i złamie ważną obietnicę. Powie mu gdzie jest Katia?

W 1476 odcinku "M jak miłość" Aga (Ina Sobala) jako jedyna zlituje się nad Łukaszem (Jakub Józefowicz). Wojciechowski w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zmusił Katię (Joanna Jarmołowicz) do podjęcia drastycznej decyzji. Dziewczyna okłamała go, że wyjechała do Gruzji! W 1476 odcinku Łukasz będzie gotowy podążyć za nią. Czy Aga powie mu prawdę? Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Łukasz w 1476 odcinku "M jak miłość" będzie zrozpaczony. Katia wciąż nie da mu znaku życia. Chłopak w poprzednich tygodniach został przepędzony przez jej ojca, który na życzenie córki powiedział mu, że ciężarna dziewczyna wyjechała do Gruzji. W rzeczywistości ukrywa się w Łodzi. Bohaterka "M jak miłość" podjęła taką decyzję, gdy zrozumiała, że Wojciechowski jest z nią tylko z poczucia obowiązku. Dopiero po jej zniknięciu do Łukasza dotarło, że naprawdę ją kocha.

- Już nie wiem, co robić... Do Gruzji mam jechać? Gdzie jej szukać?! - w 1476 odcinku "M jak miłość" chłopak zacznie żalić się Adze i Julce w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek).

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1476: Łukasz zginie w drodze do Gruzji? Umierająca Marta nie zobaczy więcej syna

Po jego wyjściu Aga w 1476 odcinku "M jak miłość" zlituje się nad Łukaszem. Ledwo powstrzyma się przed powiedzeniem mu prawdy!
- Normalnie żal mi się go zrobiło. Jest taki nieszczęśliwy…
- Nie broń go, ma swoje za uszami! - odpowie Julka.
- Wiem, ale… przez moment korciło mnie, żeby mu powiedzieć... że Katia wcale nie jest w Gruzji, tylko w Łodzi.
- Aga! Nie wolno ci tego zrobić…
- No przecież wiem, ale, cholera, ciężka sprawa z tymi facetami... - podsumuje dziewczyna. Czy pomimo zakazu Aga w 1476 odcinku "M jak miłość" pomoże chłopakowi? Łukasz jest gotowy jechać autostopem przez całą Europę za ukochaną. Ta podróż może narazić jego życie na ogromne niebezpieczeństwo!

Najnowsze