M jak miłość, odcinek 1470: Grzelak przed napadem na Ulę wciśnie jej niezły kit. Nabierze się na kłamstwa bandyty

2019-11-16 21:02 jkk
M jak miłość, odc. 1470: Ula (Iga Krefft), Grzelak (Jakub Kornacki)
Autor: vod tvp

W mocnym 1470 odcinku "M jak miłość" bandyta Grzelak (Jakub Kornacki) nieźle zakręci Uli (Iga Krefft) w głowie! Udający turystę koszmar z przeszłości Bartka (Arkadiusz Smoleński) będzie wydawał się całkiem uroczym i niegłupim facetem! I podejdzie Ulę zasmuconą nieobecnością męża - a sam to drań spowodował! Co takiego Grzelak naopowiada Uli, żeby obudzić jej zaufanie przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1470 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula w 1470 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bardziej smutna i zła z powodu rozłąki z ukrywającym się przed Grzelakiem Bartkiem w 1470 odcinku "M jak miłość". Jej stan będzie widać z daleka, a kiedy jeszcze ktoś jest tak blisko, jak "turysta" siedliska, będzie wiedział wszystko!

I właśnie w ten sposób bezwzględny bandzior w 1470 odcinku "M jak miłość" dowie się, jak bardzo Ulka tęskni za mężem i dodatkowo wzbudzi jej zaufanie, a może nawet współczucie! A, że jeszcze będzie mógł swobodnie podsłuchiwać  rozmowy Uli z Bartkiem, będzie wiedział, że go nie ma i kiedy ewentualnie wróci. 

Brak rozwagi Lisieckiej, która przechadzać się będzie po ogrodzie z telefonem sprawi, że Grzelak w 1470 odcinku "M jak miłość" usłyszy jej rozmowę, w której każe Bartkowi jak najszybciej wracać. I co on na to?

- Niech zgadnę: kłótnia małżeńska? - zagai Grzelak sympatycznie. 

- Przepraszam, wracam do roboty - pierwszy odruch Uli będzie bardzo rozsądny!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1474 - Nowe życie Bartka

Ale bandzior w 1470 odcinku "M jak miłość" nie odpuści: 

- Sorry, że się pani wcinam tak w prywatne sprawy, ale po prostu wyczułem, że to sprawy rodzinne. A sam właśnie jestem po rozwodzie i dlatego musiałem się tu zaszyć... 

- Rozumiem - i tu się Ula na swoje nieszczęście zainteresuje...

- Żona mnie zostawiła, wyobraża sobie pani? Wyjechałem na parę lat za granicę, a ona w tym czasie ułożyła sobie życie z kimś innym. Jak się ludzie kochają to powinni się trzymać razem. Rozłąka nigdy nie pomaga, nawet w najlepszych rodzinach...

I kiedy już w 1470 odcinku "M jak miłość" bandzior Grzelak zamknie kącik porad małżeńskich, zacznie wypytywać: - Pani mąż też musiał wyjechać do pracy na dłużej? 

- Tak, ale poradzimy sobie - odpowie wreszcie rozsądnie Ula. 

Jak łatwo zdobyć zaufanie coraz bardziej bezbronnej, samotnej i stęsknionej kobiety przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość". Na szczęście wiemy już też, że Bartek za wszystko draniowi dobrze odpłaci!

Najnowsze